• (bkz: hey dostum sakin ol ve yavaşça o klavyeyi yere bırak)
  • yol üstünde benzinciler olsaydı belki aşağı yukarı 3 ayda gidilebilirdi. daha başka şeyler de var ama kopya vermeyeyim şimdi. nasa'ya ayıp olur!
  • töbe töbe. çok mal lan bu nasa.

la tabi gidebilirdik. o yol yapılırken mıcırı, asfaltı kamyon çekmedi mi amk? greyder tesviye yapmadı mı?
    bunlar gittiyse araba da gider.
  • ''arabayla değil de enduro-cross motosiklet ile giderdim, çünkü ayda otobanlar yok. arazi aracı ile gidilmelidir. * '' şeklinde cevaplayacağım soru.

(bkz: skerler)

(bkz: ekşiteker)
  • ilginç bir soru. yolda çevirme olmayacaksa ben denerdim.
  • atmosferden çıkınca napıcan diye sorular geliyor bana, cevabım yolu yapan onu da düşünmüştür lan! şeklinde oldu.
  • - son bir soru size... dünyadan aya yol olsaydı arabayla gidebilir miydik bayım?
    + hım
    - yes mi no mu?
    + hımmm well bilmiyorum
    - çabuk söyleyin yes mi no mu? bu cevap sonrası ya astronot olacaksınız yada çaycı. ilk entry öyle diyo
    + ay şey bilmiyorum
    - çabuk yes mi no mu!
    + ay no o zaman
    - bok no. çaycısın bayım.
  • cevap kesinlikle evet. ama yol özel bir yol olmalı!
    dünya kendi etrafında dönüyor, ay dünyanın yörüngesinde. yani yolun ay kısmı sabit, dünyadaki kısmı hareketli olmalı. sanki bir kaskın vizörü gibi, dünyanın merkezinden geçen bir milmişçesine birbirine bağlanacak. ayrıca yol uzayıp kısalacak olmalı zira ayın yörüngesi de eliptik.

amına koyim çok cahilsiniz lan.
    bi de uzayda yerçekimi yok nasssssı tutuncak araba demiş birileri. la olm yerçekimi dediğin şey kütle çekimi! yolun kütlesi yok mu mk? yol ve araba birbirini çekecek işte. yannız kritik nokta, en küçük bi engebe olmaması lazım. siktirip gidersin valla hacı.

kepler siksin hepimizi arkadaşlar! uyanın uyanın artık. lütfen bu rüyadan uyanın.
  • giderdim de ay da yol olmadığı için uzay boşluğuna bırakmak zorunda kalırdım arabayı ulaştığımda o yüzden tüplü serçeyle giderdim masrafdan düşerdi en azından
hesabın var mı? giriş yap