şükela:  tümü | bugün soru sor
 • peşimi bir türlü bırakmayan travian illetinden dolayı bulaştığım durmaplay denen siteden kod almamla başlayan dolandırıcılık kıvamındaki rezaleti alıyorum.

  siteden oyunda kullanmak amacıyla bir kod satın alıyorum. oyuna girip gerekli yere yapıştırıyorum ve kullanılamadığını görüyorum. destek ekibine gidiyorum ve bana açıklamada 3x sunucularda kullanılmaz diye belirttiklerini söylüyorlar:

  sitedeki açıklama bu:https://ibb.co/j85ghmm

  destek ile olan konuşma başlangıcı: https://ibb.co/3r0ygdx

  e belirtmemişsiniz dediğimde de dalga geçer gibi bunu oyunu oynayan herkes bilir 3x ve tr ayrı serverlardır diyor. şimdi ben bunu bilmek zorunda değilim bu 1. sen bunu oynayanlar bilse de bilmese de belirtmek zorundasın bu 2.

  bana atılan ilk mesaj "açıklamada yazıyor". gördüğünüz gibi açıklamada yazmıyor. "ben oyunu oynayan herkes gibi bunu bilmeliymişim" destek beyin dediğine göre. bak sen? sen satış yapan herkes gibi geçerli olduğu ve olmadığı sunucuları net şekilde belirtmek zorunda olmayasın ? madem 3x'te geçerli olmadığını herkes bilir, final serverlarında geçerli olmadığını da bilirler. neden yazmışsınız oraya ? hatta kodu alanlar zaten her şeyi bilip öyle almak zorundalar sizin açıklamada bir şey belirtmenize ne gerek var? bilmeyen almasın kardeşim. yoksa böyle hem paranız çöpe gider hem destek diye gidersiniz dalga geçerler sizinle de..

  özet: yetersiz açıklamadan ötürü param çöpe gidiyor. üstüne bir de destek denen herif dalga geçer gibi konuşunca dayanamayıp başlık açıyorum.