şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
33804 entry daha
  • ben bu acı verici zamanların, bu uzaklığın bir an önce son bulmasını, seninle bir an önce kavuşmayı, seninle yaşlanmayı diledim bugün hep ve benim doğum günüm biterken senin günün başladı.
    iyi ki doğdun aşkım, iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, hep var ol.
    hep ama hep mutlu ol, sağlıklı ol, o güzel yüzün hep gülsün ve inşallah hep benimle ol.
  • düşündüğün gibi değil, içimde yaşadıklarımı sana anlatmamam gerekiyor, çünkü bu senin için daha iyi. eğer sana söyleseydim, yine başa dönerdik.

zamanını boşa harcamanı, kalitesiz harcamanı hiç istemiyorum.

biliyorum mutlusun, bu sana keyif veriyor ancak sonu yok.

iyi geceler "iyi insan".
  • daha yolun başındasın değişirsin diyorlar
    oysa sana çıkıyor bildiğim bütün yollar...
  • kalabalıklar içinde yapayalnız hissedeceğin upuzun sağlıklı bir ömrün olsun
  • sigara içme. m.melerin kör olur :(
    zaten asimetrik :/
  • eğer bunu okuyorsan direkt sana yazamadığım için buraya döküyorum. son 2,3 haftadır aklıma geliyorsun. sadece öyle özlem değil sanırım geçmişe bakarak yeni şeyler keşfederek senle ilgili. ne kadar iyi olduğunu , düzgün biri olduğunu ve dayanıklı olduğunu hatırlıyorum. konuşmak , anlatmak kısaca hafif özlem. umarım iyisindir , iyi ol.
  • eğer bir gün ruhen boşluğa düşersen, kaybolmuş hissedersen; kendini tanıyamazsan, gelip kalbime bak. en güzel, en masum hâlini bende saklı bulabilirsin.
  • hayat kısa ne kadar ömrümüz olduğunu bile bilmiyorum. sadece bir gün tek bir gün seninle kimsenin olmadığı bir yerde sabaha kadar konuşalım istiyorum.
  • haram geceler.
  • 5
108 entry daha