34387 entry daha
  • niye yaptın bunu , o zaman sorgulamadım pek . olması gerekiyormuş olmuş dedim şu an da öyle belki ama yinede aklıma geliyorsun insna zor zamanında yanında olanı unutmazmış demek . hiç kötülük yapmamıştım sana , incitsem bile istemedendi. bugün tam uykuya dalacakken aklıma geldin , dostluk bu kadar kuvvetli bir bağ mıydı ? yoksa ben mi çok yakın olmak istemiştim sana bilmiyorum . dilerim hayat hepimize güzellikler getirsin .
  • hani sen gittin ya aniden işte o öyle olmadı
  • herkese iyi geceler, sana yatak odası takımı girsin sen uyuma.
  • umarım birlikte yürüyelim diye beni inandırdığın bu yoldan sapmazsın.
  • eğer bir gün ruhen boşluğa düşersen, kaybolmuş hissedersen; kendini tanıyamazsan, gelip kalbime bak. en güzel, en masum hâlini bende saklı bulabilirsin.
  • hayat kısa ne kadar ömrümüz olduğunu bile bilmiyorum. sadece bir gün tek bir gün seninle kimsenin olmadığı bir yerde sabaha kadar konuşalım istiyorum.
  • uykum var ama uyuyamıyorum.
    üstelik yarın erken kalkmam lazım.

başlık yanlış oldu, herkesten özür diliyorum.
    itiraf neredesin?
  • senden ayrılır ayrılmaz; piyasadaki çoğu flört appine kayıt oldum.

ve flört applerinin bana uygun olmadığını anladım. senden ayrılmak daha ilk dakikasından bana fayda sağladı. kendimi daha iyi tanıdım.
  • sen beni ömrünce unutamazsın
  • şimdi nefes aldığım her an seni düşünüyorum ve seni düşündüğüm her an sana beddua ediyorum. dilerim dermanı sadece bende olan bir derde düşersin...
    benim çok ahımı aldın, bu kadar ah varken arkanda hayatına nasıl devam edeceksin merakla bekliyorum.

kimsenin ahı kimsede kalmaz bunu en iyi sen biliyorsun...
22711 entry daha
hesabın var mı? giriş yap