• - i want my cock sucked
    - learn yoga.
  • "bir gün buralardan çekip gidersem bil ki sebebi sensin"
    başka birinin üzerine yazdığı cevap:
    siktir git
  • ankaralı olmadığımdan dolayı mekanı tam hatırlayamamakla beraber 3-4 sene once bir tuvalette rastladığım yazı;

"lütfen pisuvarlara izmarit atmayın, biz sizin kültablalarınıza işiyor muyuz?"
  • on bın kere soyledım abartmayı bırak
  • nedense en çok tuvalet tavanlarını süsler bu yazılar. özellikle bar ortamlarında bulunan tuvaletlerin vazgeçilmez öğeleri haline gelmiştir. genellikle sinir olunan bir bay ya da bayanın ardından eğitici, öğretici, bilgilendirici açıklamalara yer verir. bazen de olay ayar verilen bu kişinin aynı mekana girmesi neticesinde duvarlararası ayar verme silsilesine dönüşür ki okunması en zevkli olanlar da bunlardır. bunlara ek olarak minibüs döşemelerinde telefon numarası kisvesi altında karşımıza çıkanları da vardır. nuri alço fanatiklerince hayat bulmuş duvar yazılarını da atlamadan geçemeyeceğim. (ara: naro)
  • bilgilendirme, yakinma, ic dokme gibi amaclarla akla gelen her betona ve genellikle buyuk bir coskuyla yazilan metinler.

ornek verme amacli bir adet aktaralim; yillar once haznedarda rastlanan bir calisma, ziftli cephe uzerine ozgun fontlarla. (tirnaksiz)

"bura çöp ata domez"
  • bu işin kitabını yazdım,korsanı çıktı satmadı.
  • buraya çöp bırakan anasınıda bıraksın. *
  • yağdı yağmur çaktı şimşek sen de mi şair oldun be eşşeoğlueşşek
    hemen altında
    yağdı yağmur giydim gocuğu sana ne benim şairliğimden be orospuçocuğu
  • cok ilginc bir sekilde ve inanilmaz bozuk bir turkceyle yazilmis olan bu yaziya eminonu tarafinda gorebilirsiniz:

burada issiyen namussuz arti serefsizdi
hesabın var mı? giriş yap