• insan yaşadığı zaman büyük bir hayal kırıklığına uğruyor, doğal olarak en çok üzen konu da bir süre bu oluyor. bu yüzden mi böyle düşünüyorum yoksa gerçekten mi böyle bilemiyorum ama fiziksel olarak aldatılmaktan çok daha acı verici bir şey.

fiziksel olarak aldatılsan evet yine kötü bir şey ama olayı sadece cinsel olarak düşünüp bir şeyleri doğru düzgün beceremedim, tatmin edemedim, iyi değildim dersin ve ne bileyim neler yapabileceğine bakarsın.

bu aldatma duygusal olunca komple bir insan olarak duruşuna, düşüncelerine, paylaştığın anlara, konuştuğun şeylere, mutluluklarına, kavgalarına ihanet edilmiş gibi geliyor. yaşadığın her an aldatılmış gibi. kendini öyle çaresiz hissediyorsun. bütün geçmiş ve yaşanmışlıklar ayrıca bunun yanında yaşanacak şeyler bir anda yok olup gidiyor. diyecek bir şeyi kalmıyor insanın, boğazında düğümleniyor her şey.
  • aldatmaların en fenasıdır.
  • kesinlikle en fenasıdır.
    aldatma ediminin vuku bulması illa ki fiiliyat'a dökülmesiyle gerçekleşmez.
    başka birini düşünerek mastürbasyon yapmak da aldatma'ya dahildir.
  • en az fiziksel aldatma kadar kötüdür. iş yerinde abim gibi sevdiğim bir arkadaşım var kendisi çok efendi, titiz, saygılı işinde gücünde olan biri ve evli. fakat iş yerinden başka bir kızla sürekli beraber vakit geçiriyor, birlikte yemeğe gidiyorlar birlikte iş çıkışı çay kahve içmeye gidiyorlar, gün içinde sürekli telefonda konuşuyorlar, bir şey oldu mu ilk birbirlerine koşuyorlar. hafta sonu bir pazar günü iznimiz var ve o gün bile birlikte vakit geçiriyorlar. sevgililer gününde yemeğe çıkıyorlar. bu arkadaşım eşiyle de çok iyi geçinen bir dediğini iki etmeyen biri. sırf diğer kızla aralarında geçen muhabbeti sevgililik olarak adlandırmadıkları için kendisinin eşini aldatmadığını düşünüyor ama maalesef ki bence bu aldatmaların en büyüğü. eşi de dünya tatlısı bir insan, arkadaşıma da bu yaptığını konduramıyorum ama maalesef çok çirkin ve kötü bir durum. velhasıl aldatmak sadece başka birileriyle bedenen birlikte olmak değildir. duygusal aldatma da beterdir.
  • fikir neyse zikir de odur eylemine az kalınmışlıktır
  • kendini oyalamayı bıraktığın an, çok feci indirir bulutların üzerinden aşağıya.
  • (bkz: aaa aynı ben) beni anlatmış
  • tecavüze uğramışlık hissi yaratır.
  • sanırım kadınları daha çok etkiliyor bu. erkeklerse cinsel aldatmadan daha çok olumsuz etkileniyor.
hesabın var mı? giriş yap