• insanların canını hiçe sayarak makas üzerine makas atıp kanı hızlı ancak refleksleri ve düşünme yetisi yavaş akan şahısların karıştığı kazadır.

kaza anı

artık bmw diye özellikle belirtmek gerektiğini düşünüyorum zira bu adamlar bir şekilde ayrı kategorize edilip incelenmeli.

edit: blackshadow isimli yazar arkadaşın kendisi ile alaklı tespitlerini bırakıyorum. (bkz: #141209036)
  • geberdiyse ya da agir sakat kaldiysa sevindigim haber. bu tur olaylarda tek uzuntum, normal bir sekilde yolunda giden insanlara ve araclarina verilen zararlar. yoksa bu davarlarin geberip gitmesi, aramizdan ayiklanmasi tek temennim.
  • trafik teröristinin motosikleti arabası yoktur olay kişide biter.

plakadan anladığım kadarıyla sürücünün adı eren.

sevgili eren o arabayı kendi kazandığın parayla almadığına onkadar eminim ki ama ispatlayamam. fakat çarptığın kişi çok büyük ihtimal ne zorluklarla dişinden tırnağından arttırarak aldı. mesele sadece para da değil. bu kaza senin için insatagrama story koyma malzemesinden öte değil ama çarptığında kişiyi her bakımdan sıkıntıya soktun.

hızlı araç sürmek mesele değil ama daracık ve kalabalık yolda yaptığın şey diğer insanları madden ve manen tehlikeye atmak. biliyorum bu kaza senin hayatında en ufak bir şey değiştirmeyecek kankalarınla muhabbet ederken anı olarak kalacak burası türkiye ama umarım başkalarının canına ve malına zarar vermeden kendini imha edersin eren.
  • sizleri pistlerde görmek isteriz
  • doğal salaksiyon
  • inşallah başka kimseye zarar vermeden ölmüştür.

bunu nefret söylemi diye şikayet edecek adamın da umairm ailesine bunun gibi bir parazit durup dururken çarpar da arkadaş ona göre sjw'lik yapar..
  • bunların ehliyetine el koyup vermeyeceksin.
    bütün devletin sağladığı imkanlardan mahrum bırakıp vergilerini de arttıracaksın.
    bunları yapmak cidden çok mu zor??
  • böyleleri birilerine bi şekilde sebep oluyor yalnızca kendi başlarını yakmıyorlar en çok ona üzülüyorum.

şunu yapan adamın duvar, refüj vs gibi başkasının mal ya da canına zarar vermeyecek bir şeylere 20 takla atıp hunharca çarptığını görsem bi sigara yakar, görmemiş moduna geçer yoluma devam ederim.

ama gel gör ki hayat adil değil, gidip birilerine sıkıntı oluyorlar...
  • kaza sonrası arabada sıkışıp cayır cayır yanmalarını bekledim ama olmadı. muhtemelen tekrar yapacaklardır o zaman inş.
  • bunlara iyi ceza vereceksinki akıllansınlar
hesabın var mı? giriş yap