1560 entry daha
  • bbc'nin yayınladığı programdan sonra neredeyse iki üç günde bir sosyal medyada "elektronik sigara patladı", "bu adam elektronik sigara kullandı" gibi görseller videolar dolaşmaya başladı kuvvetle muhtemel sigara lobisinin işi; görselleri görünce insan korkmuyor da değil.

tanım: güzel merettir.
  • forumun binelrce sayfalık birbiri içine geçmiş, kötü sayfa düzeninde hiçbişey bulamadığım için inadına buradan yeşillik istemeye devam edeceğim.
    bir bilene sor 296 sayfa.. nerden baksan 2900 konu.. düzgün içerik olan yerde arama işe yarar, burada ataşehir yazamayan adamların mesajlarında ne arayayım ben?

ataşehir'de likit satan dükkan bakkal çakkal var mıdır? sevmiyorum bilmediğim yerden görmediğim ürünü kargoyla istemek falan. az kaldı ve neredeyse 0 nikotinli almışım, oldukça azalsa da canım sigara istiyor hala günde 4-5 içiyorum. onu keseyim bi allahın izniynen.
  • discolardaki duman makinası gibi çalışan ve gereksiz çok duman yayan şey.
  • kullanıyorum gayette memnunum.

patlama olaylarını açıklamadan bıktık, forumlar var bu platform ile alakalı biraz inceleyin neden kaynaklandığını hemen anlayacaksınız.

ek olarak forumdan ve belli sitelerden bütün ihtiyacınız olan malzemeleri de temin edebilirsiniz.

iyi buharlamalar.
  • sigarayı bırakalı 8 ay oldu. bu e sigarayıda hiç kullanmadım bilmem ama söyle düşünmek lazım sigara içen biri ,sigara firması için ortalam senelik 4 bin tl değerinde, e sigaranın da son dönemdeki popülaritesi göz önünde bulundurulunca boş durmayacaklardır diye düşünüyorum.
2605 entry daha
hesabın var mı? giriş yap