şükela:  tümü | bugün
 • bir çocuğun geleceğini, bir ailenin umutlarını ve koskoca bir ülkenin bilime ve tıbba inancını yitirmesine sebep olan sözde doktor.
 • (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti)

  bu olayda adı geçen doktordur.

  kendisinin ve diğer personellerin ihmali sonucu bir bebeğin hayatının ve bir ailenin umutlarının yok olup gittiği iddia edilmektedir.

  bu olayın araştırılması ve işin iç yüzünün ortaya çıkarılması gerekirken, her nedense olayın üstü kapatılmaya çalışılmakta, yazılan entry'ler silinmekte ve yazarlar uçurulmaktadır.

  ayrıca yine her nedense sosyal medyada hiçbir haber yer almamaktadır. bununla ilgili, haber sitelerine hastane tarafından baskı yapıldığı iddia edilmekte, yalnızca haberleri "paylaşan" yazarlara dava açılmaktadır.

  bütün bunlar akıllara bir ihtimali getiriyor...

  fakat bunun bir ihtimal olarak kalması değil, eğer yaşanmışsa gerçek olarak tasdik edilmesi gereklidir. bunun için de yapılması gereken işlemlerin ivedilikte yapılması elzemdir.

  gerçeğin bir an önce ortaya çıkması temennisiyle.

  olayın detayları için, (bkz: #78249589)
 • hakkında bir takım iddialar bulunan doktor.
 • olayla ilgili haberleri paylaşan insanları dava ettiğine göre koru hastanesi olayındaki suçlulardan biri olması muhtemel kişi. zaten koru hastanesinde 2016'da başladığı görevine 2017'de son veriliyor ya da kendisi bilerek ayrılıyor.
 • (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti) olayında adı geçen ve hiç bir sorumluluk kabul etmeyen kişidir.
  vicdanı rahat mıdır acaba?

  ben eşimi ve çocuğumu emanet edeceğim doktoru önce araştırırım eğer doktor hanımı araştırmak için burayı okuyorsanız (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti) olayını kesinlikle göz önünde bulundurun.
 • (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti)
  rezalete sebep olan doktor diye adı geçiyor
 • edit2: bu durumda haksız yere ebru hanım hakkında kötü düşüncelere kapıldığım ve karalama kampanyasına ortak olduğum için kendisinden özür diliyorum. gerçekten vicdanım rahat değil ve çok üzgünüm. kalabalığın gazına gelerek hareket eden insanları daima eleştirdim ve şimdi farkediyorum ki ben de öyle yapmışım.

  edit: bkz ve devamını geçtiğimiz yaz yazmıştım. şimdi onların üst tarafına düzeltme yapıyorum. bir sözlük yazarının uyarısıyla hata ettiğimi anladım. hatta hata üzerine hata yapmışım. eğer benim gibi gaza gelmeyip aklınızı kullanırsanız ebru yüce'nin suçlu olmadığını görebilirsiniz. kendisi olaya çok sonradan dahil olup gerekli müdahaleleri yapmış. saygın ali bebeğin bu durumda olmasının nedeni kendisi gelmeden önce yapılan, kendisinden habersiz yapılan müdahaleler.

  (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti) nin baş karakterlerinden biri. eğer adını internete yazdığimda karşima çikan doktor kendisiyse artık livhospitalda çalışıyor. linkedin sayfasında koru hastanesini göremedim. yanlışım varsa düzeltin.