• %80 hadise %20 ayşe özyılmazel solüsyonu. piyasadan tüm hızıyla silinmesi dileğiyle.
  • bu kızda acayip derecede avm de çalışan ve öğle yemeğinde tüm avm nin dedikodusunu yapmak icin sigara içilen alana koşan sinem tipi var. (bkz: bilemiyorum altan)

edit: imla
  • bahçeşehir üniversitesi öğrencisidir. bahçeşehir üniversitesi hukuk bölümü, en yüksek puanın 560 olduğu sınavda 329 puan ile öğrenci almaktadır.dolayısıyla abartmaya gerek yok.
  • yalnız bu kızda tam lisede tuvalette sigara içen ve etrafına 2-3 kız daha toplayıp başka kızları tehdit edecek tip var.
  • bu ne yaa denen şarkıyı söylemeye utanırdım ben şahsen. lan millet dalga geçmesin şimdi diye..
    nasıl bir saçma nasıl bir ucuz şarkıdır. ozan doğulu destekliyomuşmuş bir de..
    tatlım ya 3 yaşından beri de piyano çalıyormuşsun bak, bu kadar kıyrıtırık bir şarkıyı nasıl kabullendi o kulakların ? nasıl nasıl nasıl..
  • über itici ve şımarık bir kızdır. (bkz: çakma hadise)
  • iddaa'nın barcelona , real madrid e verdiği oranlar kadar boyu olan güzel sesli popçu hatun.
  • belirgin hiçbir özelliği olmayan, kısa boylu, hiç de güzel olmayan vasat birşey. ses desen o da yok. nasıl piyasada yer ediyorlar anlamıyorum, istiklalde yarım saat dolaşsam bunun gibi 40 tane toplarım. 40'ın içinde bir iki tane sesi idare eder kız çıkar. makyajla, giydir, ver ışığı al sana popçu.
  • birisinin acilen kendisine seksi olmadığını söylemesi gereken şarkıcı.
  • geçen gün hastanedeki televizyonda klip arkasına rastlamamla tanıdım kendisini. bir avuç lepiska turuncu saç, pazarda görsen suratına bakmayacağın basit bikini üstü, kot şortlar, güneş gözlüğü... ve o da ne! bu basitliğin ve ucuz görünümün ardında bir stilist var; umut eker! zevksizliğin adı stilistlik olmuş, umut bey de gerine gerine klibe nasıl styling yaptığını anlatıyor.

vücudun güzel olsa giy bikinileri bacım ama vasatin alti bu görünümle olmaz. bir de bu yeniyetme şarkıcıcıkların çıplaklık hevesine çok gülüyorum ben ya. dur daha kızım, ne öyle feleğin çemberinden geçmiş gibi soyunmalar? sonra yaziyoruz gg oluyor, yapma bak
hesabın var mı? giriş yap