• über itici ve şımarık bir kızdır. (bkz: çakma hadise)
  • bahçeşehir üniversitesi öğrencisidir. bahçeşehir üniversitesi hukuk bölümü, en yüksek puanın 560 olduğu sınavda 329 puan ile öğrenci almaktadır.dolayısıyla abartmaya gerek yok.
  • sürekli, her yerde hadise'ye olan benzerliğinden, çakma hedise'liğinden söz edilen bıcır kız. hadise çok orijinaldi ya sanki anasını satayım. bi ziynet sali j.lo benzerliği yok sonuçta.
  • %80 hadise %20 ayşe özyılmazel solüsyonu. piyasadan tüm hızıyla silinmesi dileğiyle.
  • türkiye'de son yıllarda çıkan en iyi seslerden.
  • hoşuna mı gidiyor diye bir şarkı yapmış bu hanfendi, fena halde dilime dolandı son bir kaç gündür...ekşicilerin deyimiyle loop'a aldım dinliyorum...ozan doğulu'yu hiç sevmem ama şarkıyı da söyleyeni da parlatan kendisi hakkını yemeyeyim...bir de bu kız için yok ona benziyor, yok şunun çakması, biraz ondan biraz bundan ortaya karışık diye standart yorumlar yapılıyor sürekli ama bence o benzetildiklerinden çok daha iyi...boyu biraz kısa ama bodur tavuk her daim piliç, lehine bir durum yani sıkıntı yok...ne diyelim, yolu açık olsun, cd'leri şarkı dolsun....
  • hoşuna mı gidiyor şarkısıyla insanları eğlendiren kız. yolu açık olsun.
  • hoşuna mı gidiyor şarkısıyla güzel bir çıkış yapmış olan sanatçı. şahsen o şarkıdan önce tanımıyordum. gözlemlediğim başka şeyse instagramda sıla ile özçekimleri vardır. sıla, ozan doğulu gibi sanatçılarla yakın ilişkilerde bulunuyor.
  • hoşuna mı gidiyor şarkısını ozan doğulu'nun ustalığı kurtaramamış. özellikle klipteki kezban dans figürleri rezillik derecesinde kötü. klibin taklit olduğuna girmeyecem bile, eleştirmeye değmez.
hesabın var mı? giriş yap