• filmi seyrederken siz de ed tv'nin bir izleyicisi olup çıkıyorsunuz. sonra bunu farkettiğiniz an "acaba ben de film gösterilen elemanlar gibi mi oldum?" diye düşünmeye başlıyorsunuz ve kendinize çeki düzen veriyorsunuz*. ayrıca filmde jenna elfman'a yapılan eleştiriler, seyircinin onu daha çok sevmesine sebep olmuştur, gönüllerimiz fethetmiştir.
  • (bkz: med tv)
  • ara sıra michael mooreun da göze çarptığı film. ayrıca ellen degeneresde var bu filmde ve tıpkı kendisi gibi konuşup, giyinip ve espirler yapıyor.
  • güzel ve eğlenceli bir filmdir bu.
  • yıllar önce izlediğimde o dönem bbg programına benzetmiştim ve daha ilerisi olamaz diye düşünmüştüm. ama yanılmışım. resmen instagram youtube ve benzerlerinin hayatımıza nasıl da lüzumsuz insanları dahil ettiğini ve farkında olmadan hayatımızın merkezine yerleştirdiğini çok güzel anlatan bir filmdir.

filmin bir yerinde şuna benzer bir cümle geçiyor "eskiden önemli olan insanlar ünlü olurdu, bugünse ünlü olan insanlar önemli oluyor." bu açıdan bakınca sistem eleştirisini her iki taraf için de çok güzel yapan bir filmdir.
  • amerikan halkinin ne buyuk bir tutku ile aptallasabilecegini gostermesi acisindan yararli bir yapim olmus fakat her komedi filmine cikip kendini oynayan jay leno iyice kabak tadi veriyor.
    filmde ayni zamanda goruyoruz ki dharma and greg de dharma yi canlandiran bayan karakter jenna elfman a kivircik uzun sac hic gitmemis.
  • medya ile ilgili,the truman show'u ve bbgyi biraz anımsatan komedi tarzında film. bir adamın kendi bilgisi dahilinde hayatının her anının kameraya çekilmesini anlatır
    başrolde tom cavanagh
    yönetmen: ron howard
  • filmin kissadan hissesi: usenmeyin ve imzalamadan once karinca duvasi gibi yazilmis bile olsa herhangi bir sozlesmenin noktasina kadar yazili her seyi okuyun ve anlamayin , aksi taktirde imzalamayindir...
  • jenna elfman ismini ilk kez duymama sebep olan ve seyrederken şirinliği karşısında beni, annemi istetmeye gitmek konusunda ikna çabalarına sürükleten müthiş film. (bkz: düsük cümle) ilk 10 dakikasında woody harrelson'ın kardeşlerin her ikisini de oynadığını düşünme gibi bi mallık yapmıştım.
hesabın var mı? giriş yap