• yahu 25 senedir ağlayan bandırma il olmamış edremit'e ne oluyor? otur oturduğun yerde.
  • edremit balıkesir şehir merkezinden daha büyükten sonrasını okumadım . hayır 20 yıldır akçay’da oturmasam tamam da nerde o büyük edremit? ben görmedim onu?
  • balıkesir'den ayrılan ilçeye yanturalı sucukları yasaklansın. bak nasıl geriye dönüyor hepsi...
  • sizin derdinizi sikeyim.
    balıkesir’i sizce neden büyükşehir yaptılar? bir düşünün bakalım.
    edremit belediye başkanlığı kimde?
    peki...
    bandırma belediye başkanlığı kimde?
    bildiniz aferin.
    bu iki ilçemiz genelde iktidarlardan,”ben yaptım oldu “ culardan hazmetmezler.
    böyle katmadeğer üreten yerleri muhalefete bırakırlar mı sanıyorsunuz.
    çok safmışsınız.
  • (bkz: derdini sikeyim butonu)

kazdağları'nın talan edilmesini, zeytinliklerin kesilip jeotermal yapılması önlemek önceliğimiz olmalıdır.

not: aginospor
  • balıkesir'e bağlı olup il olmayı hak eden hiçbir ilçe yok buna bandırma'da dahil. şimdi diyeceksiniz ki kilis'in il olduğu ülkede bandırma il olmaz mı? olur bal gibi olur da gerek yok, boş işler bunlar. bir yer il olunca sorunları çözülüyor mu? bitiyor mu tüm sıkıntılar? yok. o halde boş iş işte. he dersen ki insan yapısı, iklim, coğrafya, tarımsal üretim körfezde daha farklı anlarım da edremit tek başına il olamaz. küçükkuyu, ayvacık gibi ilçelerde dahil edilmeli, burhaniye'de dahil edilmeli. şimdi zurnanın zırt dediği yere gelelim. bölgede edremit ile birlikte en büyük yerleşim yeri olan ilçe ayvalık. burayı çük gibi ortada bırakıp balıkesir ile olan bağlantısını keseceksin ama balıkesir'e bağlı mı bırakacaksın. al sana yeni mesele yeni ilin merkezi edremit mi olacak yoksa ayvalık mı?
  • burhaniye'yi de edremit'e bağlayacaklarsa olması gerekendir. hatta bağlarken ismini de ören olarak değiştirirlerse süper olur.
  • ondan önce nüfusu ve ülke ekonomisine çok büyük katkısı olan (bkz: gebze) il olamamış. arkadaş çok büyük hayaller peşinde koşuyor.

ayrıca gebze ve edremit artık il olamaz.
    büyükşehir belediyesidenen şeyden habersizsin sanırım.

(ayrıca yazında akçay da idim. o kadar büyük değildi edremit. sallarken az insaf.)
  • merkez nüfusunun yarısından daha az nüfusa sahip bir ilçenin merkezden daha büyük olduğu iddia edilen başlık.

doğma büyüme balıkesirliyim hayatım da her yılın 70-80 gününü de edremitte geçirdim neredeyse başlığı açarken başka bir edremitten mi bahsediliyor acaba diye düşündüm.

net söylüyorum edremitten kötü iller vardır elbette ama edremit il yapılırsa balıkesirin eyalet falan olması lazım.
hesabın var mı? giriş yap