• sadettin teksoya benzettim bi an.
  • ateist, milliyetçi, atatürkçü ama chp karşıtı olarak ülkenin gerçekten çok küçük bir aklı selim kesimine hitab eden kişi.
  • türkiyede atatürkü seven insan (bkz: ataist) denince akla gelen ilk insandır.
  • podcastlarini dinlemekten çok keyif aldığım insan. filmli efecast kısmında acaip şaşırtıyor beni. amacı film çekmek olan bir insan olarak sinemanın en önemli filmlerinin çoğunu izlememiş olması garip. galiba sadece ilgisini çeken türlerde film izliyor. korku/gerilim gibi.
  • bir efe aydan değildir.
  • buzda kayıp, o koca götünü kırsın ve üç ay evden çıkamasın diye hergün bad-dua ediyorum. evden çıkamasın ki, sadece podcast yapsın, daha çok podcast yapsın.
  • en sonunda tarafımdan deşifre edildi. bakalım bir daha sokağa çıkabiliyor mu?

https://streamable.com/phj9x
  • bir podcastinde cüce ermeni travestilerin ölmesini istiyorum demeye getirerek nefretimi kazanmış kendini youtuber sanan fasişt.

(bkz: faşist efe aydal cüce ermeni travestiler ölsün dedi)
  • son podcast'inde kilo vermek için sıkı bir çalışma programına gireceğini anlattı ve ardından da itiraf etti, günde 3 somun kepekli ekmek yiyormuş. bizim sponsorluk paralarıyla çekim yapıyoruz, ekipman alıyoruz, bilgisayar topluyoruz diye anlatıyor; meğer para ekmeğe gidiyormuş. hayır "tatlı ve şekeri çok tüketiyorum falan" dese anlayacağım. herif inşaat işçisi gibi günde 3 somun ekmek yiyormuş. 3 somun ekmek ne lan?
  • izmirde ben yazarım diye gezen şahıstır. faşisttir de aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap