• izmir merkezli, ege bölgesinin en büyük haber portalı. bünyesinde gazeteport ve fotospor referanslı fırat başaran gibi kaliteli isimleri barındıran, görsel olarak bölgesel bir yayın organından beklenenin üstünde performans sergileyen internet sitesi.

www.egedesonsoz.com
  • izmir'de yaşanan gezi dehşetini 20 dakikalık bir kolajla tüylerimizi diken diken kaldırıp bize izleten yayın organı. sabah sakin sakin gelmiştim işe, şu anda sinirden yumruklayacak bir yerler arıyorum.

http://www.egedesonsoz.com/…in-tum-goruntuleri/1329
  • dikkatsizce bakarsanız ilk başta "egede dansöz" diye okuyabilirsiniz.
  • tire'deki bir okulun içler acısı halini yansıtmış gazete. duyarlılık.
  • yönetiminin fatih yapar'a geçtikten sonra yavaş yavaş internetin bad sectorleri arasında yer alacak gazetedir. yakında adı belediyedesonsöz olarak değiştirilebilir. son olarak gönül soyoğul'a yapılan vefasızlık buna en iyi örnektir.
  • iyi gazetedir. tarafsız olduğunu düşünüyorum.

malum yeni asır'ın yandaş olmasından kaynaklı tahtı devralmış gazetedir ama şöyle bir sorunu var bu gazetenin . haberlerin altına sanki bir forum gibi yorum yapabiliyorsun buda kaliteyi düşüyor. bazen yorumları okuyorum da (hatta 1-2 sefer yorum yapmışlığım da var) aktroller bu gazeteye bile ulaşmışlar. haberlerin altına yapılan bazı yorumlar çok fena.
hesabın var mı? giriş yap