şükela:  tümü | bugün
  • hunharca yaşamanın ve başkalarını hayvanca rahatsız etmenin bir kendini ifade etme şekli olarak benimsendiği memlekette polisleri bile şaşırtmış teknikmiş. peki ben neden şaşıramıyorum aq.
  • (bkz: sincan)
    (bkz: apaçilik)
  • ayıptır şu gençlerin egzozunu elinden almak, araçlarını trafikten men etmek. neyle dikkat çekecek, nasıl birey olacak bu insanlar şimdi? kendilerini nasıl ifade edecekler? nasıl kızları hasta edecekler kendilerine, nasıl çiftleşip üreyecekler? diğer insanlardan daha üstün olduklarını nasıl ortaya koyacaklar? şu hayatta başka bir kozları yok ellerinde anlamıyor musunuz? niye bu kadar acımasızsınız? yüksek ses çıkarmak bu milletinin kültürüdür, ananesidir. dikkat çekme unsuru, ben buradayım, ben de varım demenin ilkel insanlardan beri süregelen uygulamasıdır. batının oyunlarına gelmeyelim.
  • kendine ana avrat küfrettirmenin farklı bir yolu.
  • milletimin kendiyle özdeşleşmiş huyu. varsın araba iyi gitmesin de sesi çok çıksın, dostlar alışverişte görsün. işlev önemli değil maksat etrafa "şeklimiz" olsun. aynı, kavgada yumruk tekme atmaktan çok sen kimsin lan diye bağırıp küfür etmek gibi.

(bkz: boş teneke)
  • varex denilen bu egzoz susturucunun normal susturuculardan farki uzaktan kumandayla icindeki limit acilip kapatilabiliyor. ancak uretim amaci 350-400 beygir ve uzeri araclarla piste cikarken performans icin acmak, yolda insanlara rahatsizlik vermeden araci kullanabilmek icin de kapatmak.

3 inch ve uzeri capta turbo-back egzoz yaptiracak olan arkadaslara sesi limitlemesi acisindan siddetle tavsiye ederim.

tanim: kendi ve bazi arkadaslarimin araclarina da uygulamis oldugumuz ancak apaciligini yapmadigimiz sistemdir
  • piyasaya çıkar çıkmaz iphone bilmemkaç almak yerine kimi ilgi budalalarınca tercih edilen eylem. saygı duymak lazım!

(bkz: arabasız olmayı iphone 5 ile kapatmaya çalışmak)
  • anasını sevmeyenlerce gerçekleştirilir..
  • kesinlikle apaçilikten yapılmıyor. sikleri küçük bu arkadaşların, karılarını tatmin edemiyorlar, boynuz yiyorlar, bunun açığını kapamak için böyle işlere giriyorlar.
  • (bkz: vanalı egzoz)

yıllardır vardır
    susturuculu tabancanın susturucusunu sökmek gibidir
    zevklidir
    sürekli sökük egzozla gezmekten daha insanidir
    50 60 liradır
    haber bulamayınca polisleri şaşırttı diye lanse edilir

not: hiç kullanmadım.