şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • haydi bakalım. taleplerimizi iletelim.
    bugün değilse ankara gibi vakti gelince ama birgün mutlaka.
  • 15 temmuz sebepli ihraçlardan sonra milleti ezip iktidarı korumaya yönelik olarak sokaktan toplanan serserilerin polisliğe getirilmesi sayesinde ciddi şekilde bozulan asayişi düzeltmesi.

edit: asayişin emniyet müdürlüğünün görevi olduğunu biliyorum. ama belediye başkanı yapabilirse kendi kişisel çabasıyla çok büyük etkide bulunabilir. bunun bir çok yolu vardır.
  • derhal "istanbul başakşehir futbol kulübü"nün sponsorluklarını iptal etmesi.
    edit teşekkürler @korben dallas
  • hayvan barınaklarının iyileştirilmesi, kısırlaştırma, aşılama ve hayvanı alıştığı yere geri bırakmanın uygulanması.

edit: şu entrye küfür eden çaylaklar, inanın mesajlarınızı hukuki boyuta taşıyıp ananızı ağlatmak, sizi kapımda paspas yapmak için elimde aklınızın alamayacağı maddi manevi tüm imkanım var. yaşayanlara sorun çok arzuluysanız. geçen temmuzda küfürlü mesaj attığı gerekçesiyle kapısı çalınan o iki çaylağı bulun araştırın, annelerinin beni bulup nasıl insan olarak yetiştiremedikleri beyinsiz oğullarının geleceği kararmasın, okullarından atılmasın diye şikayetimi geri çekmem için yalvarıp zırladıklarını öğrenin. ben isimlerini bile unuttum ama onlar beni bir daha zor unutur.
  • rehavete kapılmamak gerek bence. durun bir anadolu ajansı açıklasın hele
  • büyükçekmece - avcılar - yenikapı vapur hattı. metrobüsün ve e-5'in yoğunluğunu azaltacak bir icraat olur.

edit: ek olarak özelikle metro hatları olmak üzere toplu taşıma geceleri de devam etmeli.
  • birer bardak soğuk su dağıtması. ama nazik adam tabii, yapmaz.
  • eski istiklal caddesi
  • arap istilasını bastırması.
  • akbil
    edit:
    dedik ama buralar dolmuş taşmış. isteğimizi değiştirelim. beylikdüzü'nde yaptığı gibi gelenekselleşecek bir şehir festivali yapsın. hatırlıyorum beylikdüzü seçimini kazanır kazanmaz bir kaç hafta içinde organize etti bu festivali ve hala yapılıyor her yıl. gayet de güzel etkinlikler oluyor. klasik müzik konserleri (çam ağaçlarının içinde) falan güzel detaylar.