• oha. diablo iii oyununu araba markası sandım. ya hiç mi tıklamazsın arkadaş ne arabaymış millet hakkında o kadar entry giriyor. tıklamadım. bir de arabanın modeline bakmak için google diablo iii yazdım ki bu daha büyük bir rezalet. hayal kırıklığı utanç rezillik yüzüme vuruldu.
  • en son içtiğim bira midemi bulandırdı (ilaçtan ötürü 6 aydır resmen alkol diyeti yapmıştım da..) ve artık birayı sevmemeye başladım galiba! of ki ne of ya... tekila ve şaraba tabiyim artık.
  • bugün hayatımın 3. trafik kazasını geçirdim sözlük..içlerinden en can yakanı, en korkutucu olanıydı..kaburgalarımın ağrısı ve boynumun zedelenmesi bugünden hatıra kaldı..

inanılmaz korktum sözlük.
    öleceğimi düşündüm, ama hayatım film şeridi vs. olmadı gözümün önünde.
    hayatımdakileri düşündüm hayatımda olmayanları,söylediklerimi ve söylemediklerimi. sonra üzüldüğüm anlar geldi aklıma.bak dedim şimdi birazdan canın daha çok yanacak.
    o acılar bi hiç kalacak. çünkü arkadan bize çarpan arabanın arka koltuğa kadar gelmesini bekledim, yağmur hız benim arka koltukla olmam vs.
    neye üzüldüm ben dedim.nelere üzüldüm?neler canımı yaktı?
    olaylar bitti iyi misin dediklerinde evet dedim, çok korktum sadece dedim.
    bir süredir hayatın hakkını vermeye çalışıyordum ancak bugün daha da iyi anladım.
    hiç birşeye değmez, sadece şuan varsın sonraki an meçhul..
    üzüntülermiş, üzülmekmiş..fazla lüks..
    gereksiz..
    hayatımda olanlara şükrediyorum, hayatımı da..ve an'ımı mutlu yaşıyorum..doya doya..

sende öyle yap sözlük..
  • meğersem benim bu başlıkta gizli hayranlarım, takipçilerim varmış, benim melankolik mesajlarımı seviyorlarmış, üzgünüm dostlarım, daha önce de dediğim gibi çok mutluyum, bir sonraki aşk acıma kadar size elveda diyorum.
  • yarına yetiştirmem gereken raporu yazmamak için, 2 fasıl bulaşık yıkadım, çamaşırları yıkayıp astım, şimdi de sözlükte harcıyorum bütün vaktimi. şimdi yatsam, 2 saat sonra uyansam... ajkshdjahs
  • patates salatasını sadece patates kızartmasına tercih edebilirim:)
  • korktuğum başıma geliyor. eyvah ki ne eyvah.
  • ciddi bir hastaliga yakalandim korkusuyla yasadigim icin ciddi bir hastaliga yakalanmaktan korkuyorum.
  • bugün o kızla konuşacak cesaretim olsun isterdim.
  • yalnızım. en kötü olansa bu duruma o kadar alıştım ki, artık yalnız olmadığım zamanlar sanki benim haricinde birisinin anıları ya da anlattıklarıymış ve ben bunları kafamda canlandırmışım gibi geliyor. kendimi çok zorlamadan bulamıyorum anılarımı. evet, hiç abartmadan, en sade şekli ile, her insanın anlayamacağı - muhtemelen de anlamadığınız -, hiç bir kadının tatmin edemeyeceği şekilde ve tek kelimeyle; yalnızım.
hesabın var mı? giriş yap