• hayatımda ailemi bir yana koyarsak.sevdiğim ve taptığım iki varlık var.ben ve o.ama onla da olmuyor.onun için kurşuna kafa atarım o ayrı.ama onla olmam,gelecek kurmam için kendimden de vazgeçmwem gerekiyor.bilseniz okadar çok seviyorum ki..bir sürü kadınla beraber oldum..ama hiçbiri onun gibi değil lan,valla.diyorum ya mermiye kafa atarım onun için.çaktırmıyorum hoş duygularımı belli etmem de o bir gözyaşı dökmesin diye götüme çaktırırım.ama beyler olmuyor işte onla da olmuyor.yapamıyorz,farklıyız.beni çok da seviyor lan,valla.ama olmuyo işte.bakalım ne olur ne biter..valla ondan çocugum olsun isterdim
  • bu aralar çok temiz dayak yemek istiyorum.

şöyle tek başıma, minimum beş kişilik bir gruba laf atıp dalaşayım,
    kavga çıksın aramızda,ben bir ikisine temiz dalayım,
    sonra beş kişinin verdiği bükülmez bilek ile onlar bana allah ne verdiyse yapıştırsınlar,
    surata çok çalışmasınlar ama bir dudak patlaması olmazsa olmaz tabi.
    temiz temiz yumruklar havada uçuşmalı olan versiyonu.

sonra ben bir kaldırıma oturayım "adamlar ne dövdü amına koyayım" deyim..
  • bi kız var çok kıskanıyorum. ama kız sevgilim değil. erkek de değilim zaten. lezbiyen falan da değilim. saçma sapan sebeplerle kıskanıyorum. böyle bi insan değilim normalde.
  • gene istanbul'a kaçtım sözlük. buranın o tanıdık hissi o kadar hoşuma gidiyor ki. hep de acayip rahat olduğum dönemlerde denk geliyor buraya gelmem, genelde sınav sonraları. şimdi de cerrahi stajımı bitirdim, mutluyum gururluyum. hayatımın ilk sözlü tecrübesiydi, çok ürkütücüydü, ama atlattım, başardım. benim için önemliydi.

sınav akşamı yine o beni aradı defalarca, çocukta benim hassas olduğum anlara dair bir sensör var herhalde, insan hep mi o anlarda arar ya. çocukla normalde iletişimimiz yok denecek kadar az, çocuğa sinir olmadan 5 cümle kuramıyorum ama o beni umursamaktan vazgeçmiyor sözlük, gerçekten anlam veremiyorum. aradı birkaç kere, açmadım. zaten onunla konuşmak pek sevdiğim bir olay değil, bir de üzerine moralim bozuktu, açmadım yani. bir sürü mesaj attı sonra, motive edici şeylerle dolu mesajlar. yemin ediyorum hissediyor çocuk ama nasıl beceriyor cidden bilmiyorum. ertesi gün, kendi sınavından çıkınca da "moralim bozuk" diye bana mesaj attı sonra. ikimiz de geçtiğimizi öğrenince "kutlamalıyız!!!" havasına girdi falan. ısrarla hayatımda kalması çok tuhaf.

asıl ilginçlikse, sınavdan sonra başak bir arkadaşımın beni aramasıydı. çıkışta iyi olmadığımı görmüş, beni merak ettiği için aramış. o kadar şaşırdım ki. hiç beklemediğim bir hareketti ondan. aksine beni aramasını beklediğim insanlardan hiç ses çıkmamışken. bir avuç insan içinde her seferinde yanlış kişilere oynamayı nasıl beceriyorum bilemiyorum vallahi. içgüdüsel bir şekilde beni çok sallamayan insanlara yöneliyorum ki bu benim bilinçaltıma dair ne söylüyor bilmek bile istemiyorum :d

en yakın arkadaşımla sevgilisi çok tatlı bir çiftler. ablamla nişanlısı da öyle. etrafım sevgi yumağı çiftlerle dolu sözlük. sevdiğim insanları öyle mutlu görünce resmen mutlu oluyorum ben de.

bu kadar mutlu ve huzurlu olduğum anları bir şekilde saklayabilmeyi çok isterdim. sırf kendimi mutsuz ve çaresiz hissettiğim anlarda bunların geçici olduğunu kendime daha net hatırlatabilmek için. çok güzel olmaz mıydı?

ve son olarak da saatlerdir sebepsizce beynimde dönen şarkıyla kapatıyorum bu öfori kokan yazımı. ooohh how it's been so long...
  • kimseye soyleyemedim ama evlenmekten baya bir korkuyorum. bir de anne ve babadan, evden ayrilmak zoruma gidiyor be sozluk...
  • ne yapacağımı şaşırdığım acayip hallerden birinin içindeyim. hiç gelmeyecek birini çok uzun bekledikten, acı çektikten, en dibi bulup yeniden soluk alacak hale geldikten sonra yeni bir hiç gelmeyecek birini beklemek moduna girmekten hakikaten çok korkar oldum. artık o genç adam değilim biliyorum ama içimde hala o çocuk. maceracı, sabırlı. ben olsam döner giderim yine kendime de içimdeki o saf korkutuyor beni.
  • koluma kocaman omuzdan başlayan dövme istiyorum.
    ama yaşlanınca kollarım babanemin kolları gibi olunca ne yaparım diye korkumdan yaptıramıyorum.
    belki motivasyon olur o zaman spor yaparım diyorum, şimdi spora yapmadığımı düşünüp vazgeçiyorum.

büyük dövmeli zayıf kızlar sizi kıskanıyorum evet.
  • millete avmlerde satış görevlisi asılır bana da mahallenin pidecisi asılıyor. şansa bak.
  • bazen fena yanılıyorum.
  • bedenen ruhen manen fiziken kısaca tüm niteliklerimle pazartesi gününe daha doğrusu akşamına kadar hayatta kalabilmek için savaşıyorum. uykusuzluk sinir stres baskı ve hastalık başlangıcı yüzünden her anlamda ölüm döşeğindeyim. hatta o kadar uzun saatler boyunca uyanık kalıyorum ki normal şartlarda asla düşünmeyeceğim ve hatta kesinlikle yapmayacağım şeyleri yapmak istiyorum. eğer dayanabilirsem o güne kadar tekrar eskisi gibi olucam ama dayanamazsam gerçekten şu aralar değer verdiğim bir çok şeyi yok edicekmişim gibi duruyor. çünkü bıktım ve yoruldum. tek istediğim iki gün daha dayanma gücü iki güncük.
hesabın var mı? giriş yap