• aklımda bir entry var ama sözlükçüler beni 'reklam yapma lan' diye linç ederler diye kenarda duruyor.
    öptüm
  • hersey mezuniyetimle başladı. muhteşem bir mezuniyet okulu dereceyle bitiriyorum,annemi kürsüye alıyorum konusma yapıyorum ve noluyorsa o geceden sonra oluyor. ertesi sabaha 7 yıllık ilişkim biterek uyandım. sonra iş...her kapıdan eli boş döndüm. birgün yine iş ararken bir baktım ev ahalisi kredi çekmiş 150 milyar borcumuz olmuş. hadi yavrum git teyzenlerin yanında çalış. gittim balıkesir'e yerleştim ve boktan bir işte 1 yıl boyunca sabah 9 aksam 10 günde 13 saat çalıştım artık sadece uyuyor ve çalışıyordum.bununla gelen hastalıklar cabası oldu. bu arada yüksek lisansa hak kazandım allahım yüzüme güldün be dedim meğer gülmemiş durumdan dolayı kaydımı dondurdum. kpssye hazırlanmak istiyordum hiç vaktim yoktu sonra bir karar aldım ve nevşehir de okuyan kardeşimin yanına yerleştim 3 ay oldu ve şuan buradanda taşınmak zorunda kalıyorum. boktan,sikik bir hayat ama şükür bunada.
  • gecenlerde en yakin arkadasimin dugunu vardi. arkadasimin sozunde de, kadinin biri kafayi takti bana arkadas hem de taciz boyutunda... araya araci koyuyor, gelip gelip kulagima bir sey fisildiyorlar falan. neymis 3 tane oglu varmis, ucu de beni begenmis birini sececekmisim o da cok begenmis. seni ben alayim baskasina kaptirmam diyor. tovbe! ıste bu kadini dugunde de gordum, gormemle kaybolmam bir oldu... yuzunu gordugum an tepemdeki saclar dikeldi kabus ya. arkadasimin annesi aradi, kadin seni ille alacakmis, dugunde kacti benden cok kirildim dedi... bir de arkadasimin annesi de demez mi gul gibi cocuklarin nesini begenmedin diye. yuzlerine bile bakmadim ki begeneyim, begensem de begenmem, sen koru ya rab! ya teyze, sen nasil bir ruh hastasisin ya, pazardan elma mi aliyon! aklima geldikce sinirim zipliyo ya. arkadasimin annesini de cok severim, zor tuttum kendimi. ruh hastalarini bir bir kendime cekiyorum, pes...
  • hayal kırıklıkları yaşamamak için hiçbir şey yapmıyorum.

hayatımı sabitledim. bu cendereden çıkıp ne olursa olsun hiç yılmadan mücadele edecek bir gücüm olsun istiyorum.

olmuyor.
  • hepimiz orospu çocuğuyuz.

tokat yediğimiz zaman üzülüyoruz, az biraz aklımız varsa orospu çocuğu olduğumuzu farkediyoruz ve kendimize çeki düzen veriyoruz.

çeki düzen verdiğin zaman orospu çocuğu halini seven diğer orospu çocukları da terkediyor seni.

orospu çocukluğundan nefret edenler zaten gitmiş oluyor.

sonra şans eseri yine mutlu oluyoruz.

sonra yine orospu çocukluğu yapmaya başlıyoruz.

niye?

çünkü biz orospu çocuğuyuz.
  • youtube'da bir videoyu araştırıyordum. ''5 yıl önce'' yazıyordu. eski bir videoymuş dedim. videoyu açtım, tarihinde 2012 yazıyordu. inanamadım. 2012 o kadar eski değil ki, nasıl üstünden beş yıl geçebilir?

yaşlanıyorum.
  • bıyıklarımı çok seviyorum. bakım bile yapıyorum onlara hint yağıyla badem yağıyla. işssizim. işe başlarsam (2 senedir emekli öğrenciyim) ve bana bıyığını kes derlerse üzülürüm. küfür ederim.
  • insan hayatı çok kısa amk.. izlenecek binlerce film/dizi, okunacak binlerce kitap, gezip görülecek binlerce yer varken ortalama ömrümüz 70 yıl.
    yaşlanınca bunların hiçbirini yaşamamış olursam intihar edicem, şimdi azrail düşünsün.
  • çok aşığım , çok özlüyorum ve yapacak hiç bir şey yok.benimle değil diye tabiki tabansız sinirlenmelerim var ama temelinde mutlu olmasını istiyorum sadece.aşık olsun aşık olduğu kimse o da ona olsun.mutlu olsun sözlük ya gerçekten seviyorum çünkü ilkokul defterine isim karalamak değil .umarım mutlusundur şu an ve hep.seni gerçekten çok ama çok seviyorum ve çok özledim.
  • ev arkadaşım aşk acısı çekiyor. geçen cumartesi kız arkadaşından ayrıldı, kız arkadaşının doğum gününde, daha doğrusu işte, terketti kız. sarsıldı haliyle, bir kaç haftadır hediye falan bakmıştı kıza, ben seçmiştim, moruk kesin bunu al dedim, bi kızılderili heykeli, replika. uğursuz geldi amk. hediye şu an çamaşır makinesinin üstünde, 60 derecede çamaşır yıkayan makineyle beraber sallanıyor, volta atıyor evin içinde.

kafası dağılsın diye çeşitli şeyler yaptırıyorum, ediyorum, deniyorum. olmuyor olamıyor amınakoyim [kel > merhem] ona her şey onu hatırlatıyor. [vokalde rte.]

bugün çok ufak bir şey oldu. bizi ziyaret eden bir arkadaş vardı bir kaç ay önce güney amerika'dan. görüntülü arama yaptı kız, konuştuk ettik falan, bi fotoğraf çıkardı. benim ev arkadaşımın bi fotoğrafını çekmiş burda çocuk sarhoşken, hatırlamıyor çünkü kendisi. onu print ettirmiş. çocuğa bunu sana göndericem dedi. lütfen bunu kabul et dedi. çocuk önce şaşırdı, sonra duygulandı.

anında sildi kız arkadaşını. beni bir kez görmüş 10000 km ötedeki kızın yaptığı jeste bak, bi de eski sevgilimin bana söylediklerine dedi. şu an her şey çok net diyerek bana o kıza karşılığında göndermek üzere hediye seçtirmeye çalışıyor. beni karıştırma amk biliyosun dedim.

halen kızın yaptığı ufak jesti hatırlatıp gülüyor, kahkaha atıyor evin içinde. çok mutlu oldu.

ben de elimde çay bardağıyla oturup bu manzarayı izledim.
hesabın var mı? giriş yap