sponsorlu
8196 entry daha
  • size şuan anlatamayacağım ama sizin anlarsanız mesaj kutumu yeşilledirmediğinizi istediğim bir film var

film paralel hayat olarak işleniyor. a hayatında karı koca olan çift aslında b hayatında anne oğul. bir fransız filmiydi sanırım. bu film hangi filmdi.
    hiç umudum yok ama bekliyorum bakalım bir mucie.
  • ne o beklerim dinlerin çözerim bilmem ne

(bkz: sen rabbimisin)

kendine hayrın yok daha.. ayyaaaş
  • yolculuk yapıyorum. uykum da yok. ufak tefek tüm konular hakkında konuşabiliriz. belki bilmediğim bir şey öğrenirim, belki de sen öğrenirsin.
  • nasıl da güzel kar yağmaya başladı efkarım gibi
  • bugün mrım vardı. tam bir saat o saçma makinede kaldım. kaç günün ağrısı halsizliği. ama bugün bambaşka bir şey üzdü beni.

babam ..

hani önceden de böyleydi ne kadar kırılsam da kabullenirdim. ama sanırım artık dayanamıyorum. her zaman iletişim kurduğumuz facebookta (evet ne modern(!) bir aileyiz) sevgilimin yengesi, abisi bile geçmiş olsun diyor endişeleniyor ama o...
    bugün nihayet aradı.. nasılsın durum ne falan değil , alaycı bir tonla nerelerde geziyorsun dedi . durumu anlattım hmm geçmiş olsun dedi..
    annemi üzmemek için ağrımı hortlatmamak için ağlamadım ama dayanamıyorum..

bir sualim var bilen varsa yeşillendirsin . şöyle ki ben bu adamın artık kızı olmak kızı olarak görünmek istemiyorum. kısacası kimliğimde bile izini görmek istemiyorum.
    annemin kütüğüne geçebilmem onun soyadını alabilmem hatta baba adını sildirmem yada değiştirmem mümkün müdür ? şuanlık evlenme durumum söz konusu değil . böyle bir olanağım var mıdır varsa bunun prosedürü ,süreci nedir
  • burası dertleşecek insan veritabanı değil, hanımlar yazsın müsaitim veritabanına dönüşmüş. sanırım erkekler olarak derdimiz yok ya da birine anlatamıyoruz buralarda. ahahahah.
  • psikolog olup bana uzaktan yardımcı olmak isteyen yazabilir.

konu maalesef ki ciddi.

buralara düştüğüme göre de acınası haldeyim.
  • kendim büyük kadınlarla konuşmaktan zevk alıyorum ne bilim hayran duyuyorum yaş 26 üstü yazabilir yeşillendirin
  • ankara’da kar altında araçla geziyorum eşlik etmek isteyen olursa alabilirim
25576 entry daha
hesabın var mı? giriş yap