sponsorlu
4230 entry daha
  • sözlükten nasıl insanlarla dertleşiyorsunuz anlamıyorum.

aynı insanlar türk kızlarına kezban diyip, erkeklerine ağzı kokuyo hepsi çomar diyor.

ulan dediklerinize dikkat edin sonra ağır taşak geçiyorlar.
  • gelin, dertleşiriz... güzel veritabanı.
  • yesillendirin iki sohbet cevirelim
  • samimi mi acaba diye düşünürüm hep
  • her türlü dert çözülür, kalite tavsiye verilir.
  • derdinizi dinler mıncırırım ama bana milenyum'da arabalar uçacak mı gibi sorularla gelmeyin. teşekkürler.
  • çok doluyum. küfür etmek istiyorum, odada ki orospuyu dövmek istiyorum sonrası vicdan yapmadan.. dağıtmak istiyorum her yeri...
    uyuyup kalkmak istemiyorum ya da sinirlerimi alsalar gitse bu agresif, sinir haller. halbuki ne güler yüzlü, pozitif biriydim. şimdi çok boş, ters hissediyorum.
    ...
  • snooker geyiği yapacak varsa yeşillendirebilir mi?
  • uzun uzun zamandır çözemediğim bir depresyon, bir durgunluk halim var ve yaptığım işleri iyice etkilemeye başladı. şu an uygun psikolog bulamıyorum, ya dolular ya çok pahalılar. yakınımda var olan hiçbir insanla artık pek konuşmak istemediğimi fark ettim. garip olacak ama, tanımadığım bir insanla konuşmak açılmak daha iyi gibi geliyor. ve uzun süreli konuşmak açıkçası, öyle anlatmak kafayı toplamaya çalışmak. onun dışında ben de uzun uzun dert dinlerim yani. saygılar
  • hadi yine iyisiniz beklenen insan ayağınıza geldi. vaktim var yeşillendirmek serbest.
    not : lütfen kızlar asılmayın.
29608 entry daha
hesabın var mı? giriş yap