• benimdir o.

para falan yok, kaybettim baştan.

ha, bir de gayım!
  • mutluluğu boşver, bir ömür boyu kredi ödemeye var mısın?
  • zaten bu sitede herkes 10k maaş alıp 1.85 üzeri boya sahip
    zor olmamalı birbirlerinizi beğenmeniz
  • dost hayatı arayan :) olmadı ;
    düğün istemeyen onun yerine yurt dışını gezmek isteyen ( düğün yapacağına parası ile )
    illa resmi birsey istiyorsa konsoloslukta hemen kıyılan nikah aile arası daha sonra yapılır kabul çok kalabalık olmadıkça :)
    kadın aranıyor....
  • burada evlenmeye karar verip ileride bosanacaklar icin hukuki destek saglanir. nafaka tazminat velayet isleri itinayla cozulur.

adres :mesaj
  • 1.90 boyunda 3 üniversite bitirmiş evi ve arabaları olan,3 dil bilen, güzel bir işi olan tüm ülkeyi gezen parlak bir genç...

evet evimde 100 mbps internetimle pubg oynamak isteyen genç kızlar siz gelmeyin.

ya şöyle eğitimli olan az biraz kitap okuyan kaç oda 1 salon eviniz diye sormayacak olan birileri yok mu?

para problem değil, problem olan beyin. bir de iyi bir gezi arkadaşı değilseniz gelmeyin! yurtiçi-yurtdışı gezmeyi severim.

vivaldi, zeki müren falan bilmeyen de gelmesin...

not: 1.90 dediğime bakmayın gayet de şişman bir adamım. boy ise eskiden basketbolcu olmaktan kalma. (yukarıdakileri neyime göre istedim bilmiyorum ama öyle işte.)

adayları bekler, iyi günler dilerim efendim...
  • yok artık boncuk!.. *
  • iyi taklit yaparım, dolma sararım sonrası sürpriz
  • eğer evlenirsen buradan biriyle abi lütfen rica ediyorum editle fotoğraf koy ne olur accayip merak ederim çünkü.
  • yahu böyle bir yer varmış, niye haber vermiyorsunuz, bekar bekar dolandık adghs

evet bir çay içeriz.
hesabın var mı? giriş yap