• gerek olmayan veritabanı. herhangi bir konuda karşı cinsle mesajlaşmaya başlandığı an hadise hasıl olmaya başlıyor zaten.

ben değil canım, bi arkadaşım söyledi. öyle oluyormuş burada. swh.

edit: lan olm yine.. her girdimde erkeğim demek zorunda mıyım? he? yakında derbi maç başlığında da not: erkeğim yazdıracaksınız lan adama.
  • yakında ekşisözlüğün karaköye ne bileyim tepeciğe bi dükkan açacağının habercisi başlık. bu ne amınakoyiym?
  • değeri anlaşılamamış başlık.
    anca ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanına yazın.
  • zamanında kıymeti bilinememiş başlık.

yok dertleşmek yok bilmem ne aslında niyeti direkt söylemek daha iyi değil mi? mesela ben öyle yapıyorum *
  • valla neden olmasin ben bugün kuzenimin oğlunun netten bir kızla nişanlanacağı haberini aldım.

demek ki oluyor.

ıstanbul'da olanlar yazsın. hiç öyle olmaz olmaz diyemiyorum. kesin olur artık devir değişti. kendine güvenen ne istemediğini bilen buraya dikkat kesinlikle dengesiz olmayan yaşı en fazla 28 ila 30 arasında olan beyler yazsin.

32 -33 olabilir ama o da çok istisna bir erkek icin. yani benim de onun da sevmesi lazım. severse yaşa takılmam.
    evlenmiş ayrılmış olmasın bir zahmet.
    benim aile yapım hem netten hem de boşanmış adamı hayatta kabul etmez.

o yüzden bekar olsun bizim olsun. sevgiler.
  • yok artık
  • kim açtı lan bunu terbiyesizler

benim aklıma gelmişti önce. flört etmek sanattır dostlar, sanat sanat içindir.

not: 6 sene önce başkasının aklına gelmiş mk
  • pena,ekşi şeyler vs den sonra flört uygulaması şart oldu.
  • olum bu başlık varmış da niye milleti süründüyorunuz diğer başlıklarda. yok dertleşecek insan veritabanı, yok erkeklerden kadınlara sorular, yok çaylaklardan mesaj bekleyen ve beklemeyen başlığı (bu sazan.avi), yok anın fotosu, yok son yaptığımız yemek, yıldım ulan ayak uyduracam diye.
    yemek bile yapmaya başladım.
    geceye şarkı bıraktık, sabaha vurucu kitap cümlesi laaannn, yetti.
    bu başlığı hortlatsanıza asıl her gün.
hesabın var mı? giriş yap