• 16 nisan'da gerçekleşecek referandum için sözlükte kararımız evet olarak yayınlanan google reklamıdır.

kararımız evet reklamı

edit: para için bunu yapmayın, bu kadar düşmeyin.
  • parasiyla degil mi?

parayi veren dudugu sokar, istedigine...

edit: adsense gibi yayincinin kontrolunde olmayan reklamlarda bu olmustur, olacaktir. gerekli cabayi gostererek ve maddi yuku cekerek istediginiz siteye istediginiz reklami adsense araciligiyla verebilirsiniz. buna su an izin veriyor mu bilmiyorum fakat 3-4 yil once rakip sitelere bu sekilde reklam verdigimi hatirlarim.
  • google adsense tarafından sayfanın içeriğine ve reklam verenin tercihlerine göre sayfaya yerleştirilen reklam.

site sahipleri adsense reklam servisine üye olurlar ve sayfaya servisin verdiği kodu yerleştirirler. site sahibi her ne kadar belirli kategorileri seçebiliyor olsa da (cinsel içerik, zayıflama ilaçları vs) çıkacak reklam genelde reklam servisinin inisiyatifindedir.

ve bir adsense kullanıcısı olarak bu tür platformlara tarafsız bakmak gerekiyor. çünkü medya işi tarafsız bir iştir. bu gün evet çıkar yarın hayır. web siteleri reklamlar sayesinde ayakta durur, web siteleri reklam için kurulur.
  • bu sayfanın bile tepesinde çıkmaktadır. uygunsuz reklam diyerek bir daha gösterme dedim, tamam dediler.
  • sözlükte penis büyütücü reklamı olması gibi bir şeydir. tamamen kişinin kullanım alışkanlıklarına göre karşısına çıkar.
  • reklamın iyisi olmaz
  • telefonu kırmamak için kendimi zor tuttum.
  • şimdi beni küfür ettirmeyin kendinize

adsense hesabınızda istediğiniz her reklamı, her reklam vereni bloklayabilirsiniz. bana bu yayıncıdan reklam gelmesin diyebilirsiniz. adsense sizin sitenizde sizin istemediğiniz reklamı göstermez.

"ads for websites that you add to your competitive ad filter list typically don't run on your pages."

salak salak gelip kanzuk savunması yapmayın bana. benim bildiğimi kanzuk bilmiyor olabilir mi?
  • "herkese mi otomatik geliyor?" dediğim reklam.
    ben görüyorum, sen görüyorsun, o görüyor.
    e sözlüğün genelinin siyasi duruşu belli.

"riklimlir itimitik giliyir" yersen.
  • reklam veren açısından zaman ve para kaybı, sözlük hissedarları açısından ise ticari kazançtır. tek bir reklam ile fikrini -evet veya hayır yönünde- değiştirecek olan var mı aramızda?

-don't take it personally.
    -none taken!
hesabın var mı? giriş yap