• şimdi beni küfür ettirmeyin kendinize

adsense hesabınızda istediğiniz her reklamı, her reklam vereni bloklayabilirsiniz. bana bu yayıncıdan reklam gelmesin diyebilirsiniz. adsense sizin sitenizde sizin istemediğiniz reklamı göstermez.

"ads for websites that you add to your competitive ad filter list typically don't run on your pages."

salak salak gelip kanzuk savunması yapmayın bana. benim bildiğimi kanzuk bilmiyor olabilir mi?
  • sözlükte penis büyütücü reklamı olması gibi bir şeydir. tamamen kişinin kullanım alışkanlıklarına göre karşısına çıkar.
  • bu sayfanın bile tepesinde çıkmaktadır. uygunsuz reklam diyerek bir daha gösterme dedim, tamam dediler.
  • bu reklamı tekrar göstermemeye çalışacağız.
  • artık daha ne denebilir ki.

http://i.hizliresim.com/brkpnz.png
  • seçimlerin beş yılda bir yapılma vadedildiği komik reklamdır. her iki yılda bir seçim isteyen bendim sanki. sandık da sandık, diyen sizdiniz yahu!
  • parasiyla degil mi?

parayi veren dudugu sokar, istedigine...

edit: adsense gibi yayincinin kontrolunde olmayan reklamlarda bu olmustur, olacaktir. gerekli cabayi gostererek ve maddi yuku cekerek istediginiz siteye istediginiz reklami adsense araciligiyla verebilirsiniz. buna su an izin veriyor mu bilmiyorum fakat 3-4 yil once rakip sitelere bu sekilde reklam verdigimi hatirlarim.
  • evet'in reklamının yapılmasında sıkıntı yok ama hayır'ın reklamının yapılamamasında sıkıntı var . yolda giderken göz alabildiğine evet reklamı görüyorum , ekşi'de evet reklamı görüyorum , televizyonda konuşmaya başladımı en az 10 kanalda naklen yayına giren kanallarda her gün her dakika cumhurbaşkanı ve başbakanı , devlet bahçeli var , çanakkale zaferinden , resmi açılışlara kadar devlet törenlerinin tamamını evet referandum mitingine çevirmiş durumda .

hayır ise haberlerde 2 - 5 dk arası kılıçdaroğlu konuşmaları üzerinden ve doğan - şahenk medyasında ki tartışma programına çağrılan bir kaç muhalif üzerinden yürüyor.

çok ciddi bir güç dengesizliği ile yürüyen bu referandumda propogandayla tam bir zihin kontrolü uygulanıyor . bu ülke referandum'da evet derse ve sonucunda korktuğumuz gibi kötü giderse 10 yıllar sonra tarih kitaplarında sonun başlangıcı olarak 16 nisan gösterildiğinde halkın buna nasıl evet dediğini ve demokrasi denen bu elde ki en iyi yönetim sisteminin nasıl manipülasyona açık olduğu bir kez daha görünecektir.

eşitliğin olmadığı yerde demokrasi yoktur. site yönetimi de akarken küpünü doldurmak istemiştir. zaten demokrasinin olmadığıı yerde ekşi sözlükte yeterince uzun süre var olmuştur. başka bir seçim ve referandum arifesinde saldıracak düşman kalmadığında terörist ve iç mihrak olmamız muhtemeldir. bugün aldığın reklamlar bir gün götünü tırmalar diyip bitirelim .
    edit:imla
  • telefondan girerken gördüğüm durum. bilgisayarda adblock var görmüyorum fakat telefondan gireyim diyorum o da ne, 2-3 sayfa açmamın birinde akpnin referandum reklamları çıkıyor. sanırım google reklamlari sözlükle alakası yok ama bi akp mi verdi bu reklamları ?
  • (bkz: para)

(bkz: düdük)

(bkz: vermek)

(bkz: çalmak)
hesabın var mı? giriş yap