şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle gerceklesmistir

  kanzuk herkese durum dagitsin, her yil bugun bu saatte kutlama yapalim.

  biz buyuk bi aileyiz. seviyorum hepinizi.

  hesabi kapatip 999.999 yapayim mi lan sizi?
 • 1 milyon kullanıcı hayırlı olsun. yalnız en baba entry niye halâ 3-4 bin fav alıyor lan o zaman. nerede kardeşim bu 996 bin kişi?
 • yazar olmasam da hala kaza kaza aklı başında yorumlar bulduğum mecra emeği gecen aklı basında iyi niyetli insanlara sevgilerimle kutlu olsun.
 • kaçı çaylak açıklanmamış olaydır.

  999.999 esprine de gülmedim yazar kardeş.
 • 1 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşılmış fakat hala engellenenler listesine sadece 500 kişi ekleyebiliyoruz. adam akıllı engelleme yapsan 1 günde dolar bu liste. verin 2500'ü bu iş huzur içinde çözülsün.
 • tahmini olarak 3 milyonu a$kin kullanicisi/takipcisi olan ve ek$i'den yillar sonra piyasaya cikan onedio heralde bir tebrik mesaji atar. hele otur bi soluklan yiğenim, bi soguk ayran ic minvalinde.

  cikarimi nasil mi yaptim?

  https://www.facebook.com/eksisozluk/
  1,570,789 people follow this

  https://www.facebook.com/onediocom/
  3,202,219 people follow this
 • hayırlı ve de uğurlu olasıca durumdur.
  ancak türkiye'deki her sekiz kişiden birinin kayıtlı yazar olduğunu düşünmek biraz garip geldi. tabii ki bazı kişiler 3 - 5 ne denk geldiyse yazarlık için başvurmuş olabilir. veya daha da fazlası sözlüğü troll cenneti yapmaya uğraşmaktadır. hal böyleyken her sekiz kişiden birinin ekşiye kaydolduğunu düşünmüyorum. zaten her sekiz kişiden biri ekşide kayıtlı olabilseydi, seçim anketleri ile gerçekler arasında bir orantı olması gerekirdi ki yok.
  yine de okur yazar bir kitlenin olduğunu bilmek güzel.
  edit : kafam nasıl güzel nasıl güzel. türkiye'nin nüfusu da 8 milyon zaten.
  teşekkürler @ifiwereyou

  gelelim şuna seksen kişiden biri ekşide yazar olunca tabii pek değeri olmuyor sayısal olarak. yani tüm ekşi oy kullanıp aynı partiye oy verse barajı aşmaz. bunda da hata yaptıysam bir daha da sayısal entry girmem.