• f*tbol başlıklarını görmekten kurtulamadığımız güzide klavye kahvehanesi.

gündemimde #spor kapalı olmasına rağmen herhangi bir f*tbol maçıyla alakalı bırakın genel başlıkları hakeminden üçüncü forvetine yedek sağ bekinden kulüp çaycısına kadar hepsinin ayrı ayrı başlıklarını görmekten bıktım usandım yav. doğru düzgün bir yorum olsa maçla ile ilgili istatistik olsa oyuncularla alakalı tespitler olsa neyse. şöyle siktik böyle soktuk kedicikler götten yedi kuşlar sakso çekti hakem şöyle domaldı federasyon böyle sapladı. yeter lan bu ne amk sözlüğe her girdiğimizde -5 -5 iq gidiyor resmen
  • artık tamamen trollerin kontrolü altına girmiştir. sadece akp trollerinin değil üstelik. kim bir konuda gündem oluşturmak istiyorsa basıyor parayı, taşıyor başlığı üste. gerisini kutuplaşmış toplumda yetişen bazı nefret dolu suserler hallediyor. kadın düşmanı, öğretmen düşmanı, doktor düşmanı, göçmen düşmanı, hayvan düşmanı, vs vs farketmez. nefret varsa sözlük orda ve gündem belirlemede 1 numara. yıllardır bu durumdan şikayet eden çokça eski suser var zaten ben çok da yeni bir şey söylemiyorum. ulan değişmeyecek miydi sözlük, elbette değişecekti ama bir kesimin oyuncağı haline gelmesine izin verilmeseydi kalitesi devam edebilirdi, maalesef artık sadece nefret saçma öznesi olmuştur. kanzuk da eseriyle gurur duysun.
  • bi zamanlar kaliteliydi ve baya ciddi bi referansti (bkz: once upon a time)
  • ne zaman insanlara tahammül etmekte zorlansam, boşa kürek çektiğimi düşünsem eksi sözlüğe gelip, rastgele entry okuyorum.

o kadar cahil, kalitesiz, mantıksız, dar görüşlü her anlamda gelişmemiş, aciz yazılar var ki 'boşveer sal insanoğlunu' diyorum, teşekkürler cahiller.

onun dışında bir de fikirlerine zekalarına bilgilerine hayran olduğum abiler ablalar var, onların yüzü suyu hürmetine sözlükte deprem olmuyor, amin.
  • isim benzerliği nedeniyle ortalığı karıştırmaması için leylâ mertebesini aldığını düşündüğüm yazar. aynı durumu bu yazarda da görüyoruz.
  • umutlarımın kalmadığı ve artık umursamamaya başladığım zamanlarda, kendimi/sevdiklerimi kurtarıp gitmenin mantığına bürünmüşken, hala umut olacak güzel insanların olduğunu gördüğüm, yazılarında yüreklerini okuduğum ve hala savaşacak, direnecek güzellikleri bana gösteren canım güzel sözlük..bazen hayat beni senden uzaklaştırıyor; ama tekrar başlayınca hergün açıp debe'lerini kontrol etmekten, hislenip yazmaktan kendimi alamıyorum (kendime ait yazılarım var :))..iyi ki varsın eksi..
  • leyla durumunda bulunan bir ekşi sözlük yazar hesabı.
  • iyice kontrolden çıkmış, unutulmuş kutsal bilgi kaynağımız.

formatın fatihasi okunmuş, başlıklar forumlara dönüşmüş, sol frame billboard gibi kullanılmaya başlanmıştır.

biz gençken 3 tane eleman bakardı bu işlere. yanlış yapanın kellesi giderdi. şimdi yönetim kurulu var.

3 sene beklerdik yazacağız diye.

hey gidi eski günler.
  • (bkz: ekşisözlük)
  • kanzuk! satarsan 12.500 ye alırım.
hesabın var mı? giriş yap