• uzun uzun yazmaya gerek yok. ekşiciler olarak fifa’nın en iyi modu olan pro club turnuvası düzenliyoruz. daha önce bir çok turnuvaya katılmış, çeşitli dereceler elde etmiş iki takım turnuvayı düzenliyor. katılım sayısına göre turnuva kurallarını net olarak belirleyeceğiz fakat şimdilik tek kural takımda bir tane de olsa ekşisözlük suser’ı olması gerekli.

ekşisözlük halı saha liginin ne kadar zevkli olduğunu hatırlıyorum. bu lig de efsane olur her sene tekrarlanır diyorum.
  • sesimi duyan varsa ben varım :) afsinbey@yandex.com
  • eğer yeterli takım sayısına ulaşırsak riazor blues olarak katılacağımız ligdir. umarım sözlükten başka pro club takımları da çıkar da güzel bir turnuva düzenlenebilir.
  • eğer yeterli katılım olursa mmo karakterimle tek başıma katılacağım oluşum.

siz tek ben hepiniz
  • şimdiden 4 takım olmuş lig. 8’e ulaşmamız durumunda şampiyonlar liginin 8 takımlı gruplu çeyrek finali gibi bir şampiyona yapacağız. daha fazla olursak gene gruplu olacak ve turnuva usulü yapacağız.
  • bende varım
  • plekumatlar isimli takımımızla katılacağımız turnuva.
  • [(bkz: fifa 18 eksilig)fifa 18 eksilig] birde bu versiyonu vardir ki benim katilmak istedigim bi caylak olarak :)
  • takımlara yedek lazımsa psn ya da ekşiden mesajınızı beklediğim organizasyon.
  • bize de bir imkan verilirse turkhavayolları adlı takımımızla turnuvaya katılmak isteriz dediğimiz ligtir.
hesabın var mı? giriş yap