• (bkz: kişinin yaşlandığını anladığı an)

ya sen fiko'nun eski karısı şule'sin. ne ara babaanne oldun.
  • maalesef yakınlarım izliyor. izlemeyenler için anlatayım.

şimdi kız var oğlan var. fakir zengin falan, ama esas konusu şöyle.

--- spoiler ---

özet: ühühühühühühü.

yeni bölüm: üühühühühühühüh.

gelecek bölüm: ühüühühühühühü.

muhtemel final: ühühühühühühühü.

--- spoiler ---
  • amk cıvıl cıvıl yaz akşamında y.rk gibi bunalım dizisi. olm işiniz gücünüz mü yok şu gereksiz dizileri çekiyorsunuz. yazık günah.
  • uluslararası yayın ilkelerine saygılı, objektif ve seçici bir kanalımızda* yayınlanmasından mutluluk duyduğum ve sponsoru olmaktan dolayı gururlandığım dizi.
    (bkz: elektrik faturasında sike sike ödenen trt payı)
  • bu gece hastalanan oğlumun bana söylediği söz nasıl bırakırım tuttum ama sanki gideceğimi bilerek gözlerime bakıyordu. belim ağrıyarak yattım yerde umudu kesmesin benden diye. sabah beni görmeden işe gittim. alnını öptüm ateşi yoktu, benim elimin varlığına bu kadar muhtaç birisinin olacağını zannetmezdim. o kadar gerçekçi, o kadar duygusal 6 yaşından büyük ve bir o kadar küçük, zayıf olduğunu kollarının o zaman farkettim bu eller nasıl güçlü olacak...
  • ilk bölümün 10. dakikasına varmadan "shining inheritance (chanran yusan)" isimli kore dizisinden arak olduğunu anladığım dizi. güzel iyi hoş ama bari arakladığınızı söyleyin yahu.
  • bune içim şişti izlerken o sumrunun da alla hbelasını versin, yaz dizisi diye başladım, küçük besleme ile büyüyen bünyeme bile fazla geldi. bu kadar dramı üvey baba, küük besleme zamanlarında bırakmalıydık.
  • adının "şeker teyzeyle kıssadan hisseler " olarak degistirilmesi gereken dizi. ibretlik hikayelerle pazar aksamlarımıza anlam katıyor.
  • bu nasıl dizi amk, az kaldı kendimi kesicem...
  • yine 2 saat saçmalığının tüketeceği projelerden biri.
    --- spoiler ---

ne güzel gidiyordu konu aile içinde nereden çıktı bunalımlı kızın manyak abisi. senaryo iyiydi yani az zekayla biraz farklı yöne evrilebilirdi. hemen kahramancılık oyunlarına girişilmiş. umarım cıvımazlar.
    --- spoiler ---

not: alina boz iyi oyuncusun daha da iyi olacaksın kendini bozma. daha iyi projede oyna. alp navruz ve dizideki erkek kardeşi de gelecek vaat ediyor valla.
hesabın var mı? giriş yap