2821 entry daha
  • kendisinin bir miktar 'tuhaf' bulunmasının nedeni asperger sendromuna sahip olmasıymış, bunu kendisinin açıklaması takdire şayan bir harekettir. zira insanların geneli otizmi bir hastalık olarak görmektedir. oysa bu insanlar sadece bizden farklı beyin işleyişiyle doğuyorlar, tedavi edilmesi gereken bir durum değildir. bu bireyler özel eğitimle topluma entegre olabilirler . hatta entegre olmayı bırak, insanlığa sayısız miras bırakanları da var- leonardo da vinci, virginia woolf, woody allen, bill gates, bob dylan ve daha niceleri.
    asperger sendromu - otizm spektrumunda değerlendirilse de semptomları daha hafiftir, telaffuz problemleri yoktur, kognitif beceriler etkilenmemiştir. bu kişiler empatiden yoksun olabilirler, sosyal yönleri genelde gelişmemiştir, mimik kullanma ve ifadeleri anlamada zorluk çekebilirler, arkadaşlık ilişkileri kurmakta zorlanabilirler. ayrıca motor koordinasyonda da bir miktar sıkıntı yaşayabilirler.
  • yüzyılın en akıllı insanı olabilir. kafasındaki planları ne derece gerçekleştiriyor bilemeyiz ama kendini ve yaptıklarını mükemmel pazarladığı aşikar. ayrıca büyük vurguncu pardon girişimci.

vakti olan izleyebilir.
  • --- fısır fısır ---

yaklaşın, elon musk'ın neden dogecoin'e sardığını çözdüm. sessizce fısıldıyorum bu gerçeği, narin kulaklarınıza;

doge'nin tersi "egod." egod ise "elon god"
    --- fısır fısır ---
  • son zamanlarda kafayı dogecoin ile yemiş bir kişilik
  • asperger sendromuna sahip olup bunu açıklaması takdire şayan denmiş. ben daha asperger sendromuna sahip olup da bunu kendini övmek için kullanmayan birine rastlamadım. bir başka popüler örneği için (bkz: celal şengör).
  • ahlaksız bir orospu çocuğudur.
    yine doge pumplayıp coin borsalarının anasını sikiyor.

umarım amerika'da bu alçak kahpe yüzünden batmış biri elinde pompalıyla beynini dağıtır şu götoğlanının.

3 aydır, bu kahpe yüzünden piyasa ne zaman toparlancak olsa geri devriliyor.
  • manipülatör milyoner. o da biliyor bu işin böyle gitmeyeceğini. o gün gelene kadar kerizlerden ne çarpsa kâr işte.
  • snl showu tarihe dogecoin ve teslayi tepeden mali gecirmek olarak gececektir.
  • ne kadar para kazanıyorsa helal olsun. kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği girişimleri takır takır yaptı. patlayan spacex'lerin haddi hesabı yok ama yılmıyor ekibi. tahminimce dünyadaki çok disiplinli çalışan en iyi mühendis ve bilim adamı kadrolarına sahip top 10 şirketten birini yönetmektedir. herhalde onların finansmanı için sizi kerpecek!
3183 entry daha
hesabın var mı? giriş yap