• elf'in çoğulu.
  • nokia melodisi.
  • netflix'te yayınlanacak danimarka dizisi. bir ailenin noel zamanı danimarka'daki adalardan birine gitmesi, oradaki yaratıklara karşı ölüm kalım savaşını vermesini anlatacak.

edit: fragman
  • netfliş yapımı mini dizi. en güzel tarafı mini olması. elim pausa gitmekten yoruldu.
  • dizinin aslında düşünülen konusu güzel ama oyunculuk, senaryoya dökülüşü vs aşırı kötü.diziye ya baya düşük bütçe verilmiş ya da netflix’in öpmüşler swh.aslında sanki bir film olacakmışta zoraki diziye çevrilmiş ve uzatılmış gibi bir hali vardı.
  • nice dizi izledim hiç bu kadar kötüsüne denk gelmedim. konusu güzel düşünülmüş olabilir ama oyunculuklar aşırı berbat. flash tv'den bir tık daha iyi oyunculuklar. o kadar rezil ya.
    ya yapacağınız senaryoyu siksinler. millet can derdinde iki tane küçük oruspu çocuğu hala açıklama bekliyor, hala burunlarının dikine gidiyor.
  • 3 bölüm dayandım buradaki eleştirileride okudum dedim iş yaparken ses olsun ama olmadı cidden kötü bir dizi yıllardır hiçbir diziyi yarım bırakmamıştım bu ilk oldu.
  • oyunculuklar, mantık hataları, filmsi dizi olması...
    merak edip izlemek isteyenler izlemesin.
  • basroldeki greta thunberg kilikli kiza gicik olmaktan diziye konsantre olamadim resmen. 3. bolumden direk son bolume gectim ki "mutlu" bir son goreyim diye ama nafile. 2. sezona da goz kirpmissiniz fakat olmaz canim o is.
    izlemeyin.
  • başroldeki küçük kızın oyunculuğu o kadar kötü ki eğer dizi 20 dakikalık 6 bölümden oluşan bir ilk -ve umarım tek- sezona sahip olmasa asla devam etmezdim. çok kötü bir oyunculuktu gerçekten. (bir de kahküllü kızcağımız var, o da çok fenaydı)
hesabın var mı? giriş yap