• ver allahım ver herşeyi onlara ver. uzun boy, uzun bacak, yüz güzelliği, küçük burun, sarışınlık, renkli göz, güzel evler, özgürlük, refah. bize de kıl, tüy, kısa boy, bastı bacak, kemerli burun, gelenek, örf, adet, töre, komşu teyze, elalem, rte. neyse ki lazer epilasyon diye de bişey göndermişsin.
  • lan sikecem kobaninizi de ortadoğunuzu da ha! ağlamak istiyorum sadece ağlamak. şuna bak ya ne kadar tatlı. millet ne güzel yogalar, sarışın yaldır yaldır hocalar, sporlar, kitaplar... bizde ne var? pkk ışid esed ortadoğu terör kan... adaletin bu mu lan?
  • (bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)

bu kızla değil sevgili olmak rastgele bir şekilde konuşsam benimle konuştu diye sevinçten ağlarım lan.
  • diyelim allah'ın varlığına kanıt olarak bunu sunduk, orası tamam, ben tatmin oldum.

peki beni kim yarattı o zaman amk?
  • 16 yaşındaki norveçli twitter celebritysi.

şuradan twitlerine

şuradan resimlerine ulaşılabilecek taş hatun.

yıllar sonra gelen gururlu edit: öngörülerimden ötürü gurur duydum kendimle.

tam bir scout gibi genç yeteneği görmüşüm. yıllarca fm oynamanın faydası tabi. ama noldu, hem yeteneğin türkiye gibi bir ülkeye gelmek istememesi hem de bütçenin yetersizliği sebebiyle transfer edemedim kaçtı güzelim kız. ama olsun en azından ilerisi için referans olur. iş görüşmesine giderken bu başlığın çıktısını alıp götüreyim. ssg'den de bi vukuatlı nüfus kayıt örneği bi ikametgah ilmuhaberi aldım mıydı tamamdır.

şu entryyi victoria's secretin ceosu görse gelir önce tebrik eder sonra alır beni meleklerden sorumlu başkan yardımcısı yapar.
  • her sarışın renkli gözlüye güzel diyeasdfghjklş....

güzel kız tabi ki. ama bir ilişkiye başlansa ilk günden "aşkım o youtube'daki videoları kaldırsan nasıl olur? sadece bana yoga yapsan olmaz mı :))" diyecek tipler norveç'e taşınıyorum filan demesin bence.
  • videoya yorum yapan erol kayar isimli şahsın yorumu sanırım her şeyi özetliyor. biraz sitemkar ama olabildiğince gerçekçi. ayrıca yaran youtube yorumlarına üst sıradan girebilecek niteliktedir.

"bu kız bana naz yapsın,süründürsün köpek etsin,ağzıma açarsam bütün iskandinavya benim sarıma ekmek bansın.ama götüne gri haşofmanı geçiren aysu uflayıp puflayınca kan beynime sıçrıyor albayım.
    badiler...badiler albayım...?"
  • http://galeri.uludagsozluk.com/…-capsleri_17090.jpg

tanım:"eliment" deyişini yerim senin" demek istediğim aşırı güzel bayan.

edit: videonun altındaki "genetik piyangosunu kazandığı için seviniyor" yorumu yarmıştır ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap