• valla özendim. efil efil
  • şişe çevirmecede cesaret demiş kadındır.
  • çıplaklığı anormal yapan bizleriz. üryan geldik bu dünyaya üryan gideceğiz.
  • roma imparatorluğu zamanında aynı eylemi yapsa kimsenin s'kinde olmayacak eylem aradan binlerce yıl geçmesine rağmen herkese dert olmuştur.
  • gözümüz açıldı şimdi sıra gönlümüzde
  • ne duyarcı adamlarsınız arkadaş.

he kadın normal biz yorum yazanlar anormaliz. bi kendize gelin artık.

deli meli herkese garip gelmiş konuşuyoruz işte.
  • öcelikle başlıkta "çıplak" ve "eminönü" görünce, kesinlikle anadan üryan olacağı aklıma gelmemişti. olsa olsa yarı çıplaklıktır diye düşündüm. ancak baya ilginç bir durum varmış.

analiz için, tekrar ikinci kez açıp izlemedim. ancak bende uyandırdığı kanaat, bilincinin yerinde oluşu. çünkü oldukça ihtiyatlı bir şekilde kıyafetlerini çıkarıyor, çantasına birtakım müdahaleler yapıyor ve suya girmeden önce özenli şekilde saçlarını topluyor.

aklıma gelen, canını sıkan bir şeyleri yaşamış olduğu ve o an suya girmek isteğine engel olamayışı.

aslında rastlanması oldukça zor olan bu durumun, kolay etabını gördük. sudan çıkışı ve aslında olayın ikinci etabı nasıl oldu, merak ediyorum çok.

devamının gelmesini istemedigim görüntüler olmasını istediğimi de belirteyim. lokasyon olarak kıyafetle bile yüzülmesi oldukça riskli bir yerde, kadının başına muhakkak üzücü şeyler gelir bir gün. gerek yok bence.
  • sıcakların geldiğini gösterir.
    e bize ne ya hu diyeceğim de iyiymiş bir şükelayı hak etti.
  • biri de demiş ki ananız bacınızı da sokakta çekerler yakında. ya siz manyak mısınız diyicem de manyak az kalır siz ciddi anlamda gerizekalısınız. allah korusun benim annem aynı şeyi yapsa gider denize atlar intihar ederim. kendinize gelin. kocaman kadın bilmem kaç milyonluk + bol suriyeli bir bölgede bu şekilde denize giriyor ama suçlu yine biz oluyoruz.
  • (bkz: deliye kimse bulaşmaz) kadın orada mini eteğiyle otursa rahatsız edecek tiplerin uzaktan bakmakla yetinmeleri, anlam verememeleri benim için oldukça keyifli bir an yaşamama neden olmuştur. deli olacaksın ülkede.
hesabın var mı? giriş yap