• bilica'nın brezilya'nın cluj takımında oynadığını iddia eden insan evladı.mehmet topuz da 22 yaşındaymış.
  • muhtemelen patronunun zorla söylettirdiği şeyler yüzünden eleştirilmemesi gereken kişidir. ha diğer eleştirilerin tümüne %100 katılıyorum, orası ayrı.
  • tüm totemleri parçalayan yok eden bir tarzı olan medya kişisi. evlerden uzak olsun, maazallah, tü tü tü tü. özünde iyi bir insan olabilir tabi.
  • stadyumda olup teknik adamlardan biri yanına oyuncu çağırdığında, x takımdan oyuncu değişikliği bekliyorum gibi kelamlar ederek sanki herşeyi evvelden öngörebilen bir futbol bilgesi tavrı takınması kendisinden nefret etmek için bir diğer etmendir.
    kendisini buradan rıdvan dilmen'in ümit kayıhan'a sarf ettiği sözler ile selamlıyoruz.
  • tarafsiz mac anlatiyorum ayagina galatasaray-panathinaikos macinin icine eden spiker ....
  • mac tarafsız anlatılırsa güzel olur da olur olmaz yere de kendi ülkenin takımını olmayan haksız bir pozisyonda bari zan altında bırakma.

3 aralık 2009 gs- panathinaikos macının ilk yarısının son anları ve servet ile bir eleman cizgi kenarında topla beraber giderken servetin adama yaptıgı hicbişey yokken rakip futbolcu yerlere atmıs hakem faul vermiş.buna kızan gs tarftarları da hakemi ıslıklamıslar.tekrar görüntüde ise bariz bir şekilde faul olmadıgı kabak gibi belli pozisyon icin emre tilev "seyirciler tekrarı izlese bu tepkiyi vermezdi" demiş.ulen su macları kahırsız bi izletmediniz bi ilker yasin bi ertem şener bi de bu emre tilev.
  • gol sevincini hüzünlü dakikalara bırakan spiker. golden önce kurduğu son kelimeyi uzatarak berbat gol anonsları yapar.
  • ülkemizde maç anlatacak spiker kıtlığı yaşandığından önemli maçları anlatan spiker. digitürk'te olsa lig maçlarını da anlatıracak da yırtıyoruz resmen.
  • - fil dişli oyuncu......
    süper maç anlatır.
  • mahşerin üç atlısından biri.
    diğer ikisi için
    (bkz: ertem şener)
    (bkz: ilker yasin)
    bunların yanına yazılacak bir dördüncü yok, kimi yazsanız sönük kalır.
hesabın var mı? giriş yap