• entelektüel, akıllı, zeki ve hiçbir şeyi beğenmeyen kimi ekşicileri kızdıran herifin pahalı arabasıdır.

popüler kültür, tüketim kültürü, eğitim seviyesi, ilgi alanları ve saire gibi kavramların zamane insanı üzerindeki etkisine bakın ve öyle sövün her nereye sövecekseniz bence.

gemisini yürüten kaptandır. gibi bir atasözü olan toplumda, gemisini yürüten kaptanın arabasıdır aynı zamanda.

not: sözkonusu şahıs bana adres sorsa tanımam. izlemedim, bilmiyorum.
  • poşetleri koyacak bagaj yok arka koltuğa koymuş garibim
  • yine gelmiş parası olup iyi arabaya binen yanında güzel hatun düşmanları..

herkes fakirlikten ölsün herkes aç sürünüp çirkinlerle yaşasın
  • hayat hiç adil değil. hiçbir vasfı olmayan boş beleş bir insanın zevkü sefa sürmesi..
  • zerre sevmem, videolarını bir kere bile izlemişliğim yoktur, zaten eleman yarı yaşımda neredeyse.
    ama adam illegal yoldan para kazanmıyor, bir iş yaptı ve tuttu. o yüzden kimse gelip boşa laf etmesin, youtube herkese açık bir ortam, madem siz bu eleman gibi boş olmadığınızı düşünüyorsunuz çekin videonuzu atın.
  • batman'ın arabası lan bu. kurtar bizi enes batman.
  • genç arkadaşı tanımıyorum ama araca biniş şekli doğrudur. aracın oturuş pozisyonu monokok kompozit şasenin altına konumlandırıldığı için önce popo içeri atılıp sonra bacaklar içeri çekilmiştir. borusana gidip i8 alıcam derseniz gösterirler.
  • buna bu youtube'deki paralar nasıl bu kadar çok geliyor? benim bildiğim en büyük youtuberler bile böyle çok kazanmıyor...
  • saçma videolar içerikler oluşturup milyonlar kazanmak mümkün. öyle bir çağda yaşıyoruz evet.
    buradaki en önemli nokta bu parayı kazanmak istesek bile bu şekilde kazanmak ister miyiz?
    bu durum üç kuruşa onurunla çalışmak mı dolandırıcılık yapıp milyonlar kazanmak mı sorusuna vereceğin cevap gibi bir ayrım.
    etik mi değil mi buna karar verecek kişi sensin yine.

yani aslında sanılanın aksine insanlar sadece para için yaşamaz.
    onurlu bir yaşam sürmek isteyenler için bu durum, açıldıktan ölsem bile o videoları çekmem cevabı olur.
    yoksa bence burada pek çok kişi aptal insanlara hitap edecek içerikleri oluşturacak zekaya sahip. ama ne zaman bende mi yapsam lan diye düşündüğü anda yok be bize yakışmaz diyip utanarak uzaklaşıyordur.
  • çocuklarının eline tablet veren ailelerin zengin ettiği youtuber'ın arabası.
hesabın var mı? giriş yap