şükela:  tümü | bugün
 • son yıllarda sıkça karşılaştığım durum.

  sanki 40 yıldır sözlükte tespitler yapmış, dünya politikası, ekonomi, toplum vs. uzmanıymış gibi yüksek özgüvenli entry giren aktroller, akitsporlular, trolller, mal ırkçılar, bekaretçiler, kuzey kore övücü mal komünistler vs hep aynı a.k. tam engellemek için profile bakmaya gidiyorsun hepsi aynı yıl içinde girilmiş 50-400 entryleri var. %99 aynı. aptal yazılar yazarken bu özgüven nereden geliyor?

  şöyle 2 bin+ entrysi olan defalarca gündem olmuş tespitler yapmış yılların yazarı olsalar anlarım ve engellemem. herkes aynı düşüncede olacak diye bir şey yok. ama bu tipler artık sıkmaya başladı. yazar alımları durmalı.
 • tanım: alakasız tespit. evet boşum ve battı falan.

  bayadır buralardayım,3-4 yıldır da yazarım. 50 civarı entrym olduğuna göre yazdıklarımı dikkate almadan engelleyebilceğiniz kişilere kendimi de ekleyebilirim sanırım.

  2 bin küsür entry yazınca hepsi politik analiz,makale tadında açıklamalar mı oluyor kardeşim ben bunu anlayamıyorum? anket mi kasalım her olaya entry mi girmek lazım ki engellenemez yazar olunsun,söyledikleri kıymete binsin. oturduğu yerden kılıçdarın liderlik vasfı yok diyene toplum uzmanı diyorsunuz.
 • doğru tespit.

  son dönemde gelen yazarların çoğu ak-it veya çomar.

  fakat bu kaliteli yazarlar gelmediği anlamına gelmiyor tabi ki.