• dunyanin en sinirli bilek gurescisi.

http://www.pullingjohn.com/matches/index.html adresinde gary casper ile videosu seyredilir
    (artik yok o video)
  • kazandıktan sonra "şimdi oldu mu amuğagodumunun!??!" diyerek şahin k genlerini su yüzüne vuran, karşılaşma sonunda sırtını sıvazlayan rakibini "çeh elini! çeh! sigigit!" diyerek def edebilecek kadar hayvan bir abimiz. umarım çoluk çocuğa falan karışmayı düşünmüyordur.
  • engin kardeşimiz örnek bir hırs adamıdır, bu hırsı jest ve mimiklerine de sirayet etmiştir. 40 saniyelik video görüntülerinde tespit edebildiğim muhteşem hareketler ve anlamları şu şekilde:

-ilk raundda engin'in rakibi elini kaçırdığında engin'in suratındaki ifade: "işte şimdi siktim belanı"
    -hemen akabindeki kafa sallama hareketi ve masaya yumruğu vurma anı: "lan olm ölünü sikmeye yemin ettim orospu cocuğu"
    -masadan uzaklaşıp geri gelme saniyeleri: "yeminimi bozdum"
    -masaya gelirken eliyle rakibini çağırması: "gel ananı sikicem gel"
    -kolunu sıyırıp sırıtarak masaya oturması: "sinirim bozuldu ondan gülüyorum"

bundan sonra şahin k sendromu ortaya çıkıyor:
    "oldu mu amınakoyduğumunu... siktir... çek elini..."*

http://www.pullingjohn.com/…hes/35_terzi-casper.wmv
  • aynı siteden goichi tamura isimli masum japonla oynadığı maç izlenildiğinde milli bilek güreşçimizin rakiplere özel değil genel olarak konsepte karşı içinde ağır bir tepki beslediğini farkedebilirsiniz*.. bu sefer de abimiz triplerden trip beğenirken, japan arkadaş bunlara anlam veremez biçimde boş boş bakmaktadır, ancak terzi bey her zamanki gibi kazandığı bir oyun sonrasında rakiple daha fazla muhattap olmayı istemez ve sertçe elini çeker. ardından hızla uzaklaşmaya çalışırken bu kaba haşini hakemin yumuşak kolları bile durduramaz ve rakibinin yanından geçerken herkesin merak ettiği fakat duyulmayan sihirli sözleri dile getirir. bir nevi küfrettiğini tahmin etmek zor olmasa gerek.. bu sinirin kökleri de araştırılmalı, halkımız aydınlatılmalıdır..
  • günde 4 saat dışarı çıkartılıp çimlere yatırılmak suretiyle topraklanması lazım. bu nasıl bir sinir, bu nasıl bir negatiflik. ayrıca kendisi kaybedince ne yapar görmek bile istemiyorum.
    kendisi bilgisayarın statik elektriğinden bile sinir kapıp parçalıycak bir insan olduğundan bu entry'imi görüceğini düşünmüyorum ama olur da sanal ortamlara gelirse, ben de kaçar giderim başka diyarlara.
    (bkz: sinire kesmek)
  • klasik türk erkeği modelini akıllara kazıyan şahıs.
  • bruce banner ın hulk a dönüştükten sonraki hali gibi. tamamen agresif ve kontrolsüz.bi yandan da önüne geleni deviren bir canlı türü...gurbettekilere onun maçlarına gidip ülkelerine duydukları özlemi gidermelerini ve belki bi daha özlem bile duymayacak kadar çok giderebileceklerini söyleyebilirim...
  • gary casper ile macinin videosu acilamayan bilek gurescisi. gocerttiniz mi ulan?
  • armpower.net isimli derginin roportajindan:

-why are you so angry in tournaments???
    -it is my way of motivation.
  • engin terzi,terzide kalite...
    gibi geyiklere maruz kaldığını düşündüğüm bir şahıs,lakin ondan asabi bir insan olmuştur kendileri,kendini bilek güreşlerine verip videolarıyla nam salmıştır *
hesabın var mı? giriş yap