• varolmayan çocukların hamisi.

yaşadığı hayal dünyasında kendisi muhteşem bir işe sahip olup işyeri databaseinin olanaklarıyla uluslararası bir çocuk ticareti çetesini çökertecek bir sherlock holmes'tur.

gerçekte ne olduğu ise kabak gibi ortada.
  • hangi konuda kiminle muhatap olursa olsun, "forbes top 5 şirketinde çalışıyorum" şeklinde bilgi geçme ihtiyacı duyan bir tip.

her nerede istihdam edilmişse, gayet eminim ki, oraya kapak atmışlığını kafasında bu kadar dinleştiren, etiketleştiren, göstergeleştiren başka bir insan yoktur. varsa, zaten bu kadar kompleksli iki kişi bile dev bir yapıyı batırmaya yeteceğinden, uzun ömürlü olamaz. ik'sının içerden sabote ettiği bir yerdir.

eskiden böyle insanlar yoktu ekşi'de. daha bir olgunluk, doymuşluk, "old school" bir anlayış hakimdi.

aktroll'den beter böyleleri.
  • pizzagate başlığına çılgınlar gibi onlarca entry giren, başlığı adeta tekelleştirmiş, tesadüfen uğrayıp fikrini yazanlara sistemli zorbalık uygulayan, yazarcık.

aktroll sahiplerinin rahatsız olduğunu yazdığım entrym kendisini kudurtmuş olup, aktrollerin efendisi midir, fetö'nün gülü müdür, bilemedim.

işte arı kovanına çomak soktuğum entrym. bulunsun. baksın baksın çıldırsın madem uğruna bunca saldırıyor.

(bkz: #64620101)
  • sırf bir entrymde "fetö" sözcüğünü cümle içinde kullandım diye çıldırıp, kendim bile unuttuğum nick altıma entryler döşeyip, özel mesajlarla tanımadığı bana ve aileme 4 saat küfretmiş, ruh sağlığı şüpheli yazarcık.
  • klasik şakirt yöntemleriyle, şahsıma ve daha birçok yazara sistemli sosyal medya zorbalığı uygulayan ve yaptıkları sözlük denetimince suç sayılmayan şakirt, sosyal medya zorbası.
  • ekmeğini yediği şirketin ismini boktan komplo teorilerine katkısındaki bilgi - istihbarat kaynağı olarak zikreden bir garip şey.
  • her ne kadar aparkat hamdi maskesinin ardına saklansa da şu entrymin direkt muhatabıdır.
  • nickaltımdan fazla uzaklaşamaz. uydu gibi birşey. etrafımda döner durur.
  • şahsımı fetöcü ilan etmiş aktroll. iftira eden, iddiasını ispatla mükelleftir. ilk entrymden son entryme kadar hepsi atatürkçü, laik, cumhuriyetçidir. ben'dir. bukalemun troll şahsın bir tarafına batan da budur.
hesabın var mı? giriş yap