şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
5 entry daha
 • efenim kullanan hatta devam paketini yariliyan biri olarak diyebilirimki bu ilac 100 300 degil milyarlar degerindedir. oncelikle maneviyattan bahsedelim, baslarda (ilk iki hafta) "parama yazik oldu" yada "kac karton sigara parasi gitti" derken 3 haftada nevrim donmus ve gunde 1-1.5 paket icen bendeniz gunde 2 3 tane icer olmusum. 7 ile 14. gunler arasi birakma gunu secin gibi bi dayatma olsada kisitlamaya inat 20. gun biraktim ve arkama donup baktigimda 23-30 sigarasiz gun gecmis, yada samimi olalim "yeniden dogmusum"...

  maddiyata gelirsek cidden sizi uzebilir (baslangic 160 devam 300) ama tavsiyem aylik paket hesabi yapmaniz ve caninizi dusunmenizdir (bkz: mal canin yongasidir)

  yan etkiler dersek intahari henuz dusunmuyorum ama heryer cok karanlik ve onumu gore.... kendine gel şampiyon(!) saka bir yana ac karnina alinca biraz bulanti yasamam haricinde pisikolojik ve fiziksel olarak hicbir yan etki gormedim (babalar gibi 7 hafta kullanmisim(bkz: dio lan bu boru mu sandin))

  toparlamak lazim simdi. baba sunu tek cumlede hallet diyenlere "kullanin kullandirtin" diyorum. son sozumde pembe citli ev hayalleri kuranlara, bu mereti gizlice corbaya karistirmak fayda etmez is yine kafada bitiyor ha ama oran istiyene %20 kafa %80 champix. olurda bukadar laf ve deneyim yetmediyse (bkz: seftali buldun tuylusunu istiyosun)

  son durum 2013 editi: sigaraya yeniden başlanmış ve champix le tekrar bırakılmıştır. 4 gündür içilmemektedir, bu sefer 22.günde mevzu bitmiştir.

  beni eşşekler kovalasındır ki sigarayı bıraktım diye ilaca devam etmemişimdir. yeniden başlamam o yüzdendir.

  aman deyim başlangıç paketini alıp tamam bu iş demeyin, öyle irademle bırakırım devamında diyip adamı hasta etmeyin! sonra muhabbet, mekan, keyif sigarası derken tekrar gecenin 4 de sigara bitti diye market ararken bulursınuz kendinizi.
1030 entry daha