şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • ekşioğlu ve büyükhanlı ailelerinin çocuğu olduğunu söyleyen kişi. liseyi okumak için amerika'ya gitmiş.

  parası varken yaptığı bir paylaşım
  link
  link2
  kendi tabiriyle suikasta uğradıktan sonra çektiği fotoğrafı
  link
  '' kendisine bir suikast yapılacağını düşünmüş ve bunu ifşa etmiş, israil ve ingiliz ajanlarının kendisini takip ettiğini, birisinin boğazını kesmeye çalıştığını ve ondan son anda kurtulduğunu vs. söylemiş. ''
  kaynak

  kendi adına bir youtube kanalı var
  meraklısına link

  arkadaşlarıyla çekilmiş birkaç fotoğrafı
  link

  bunun üzerine (bkz: hayrettin) instagram hesabında şöyle bir paylaşım yaptı.
  ''bu arada mehmet homeless değilse, tüm youtube kanalımı sileceğim ve bir daha içerik üretmeyeceğim''

  ayrıca cumhurbaşkanı başdanışmanı (bkz: ibrahim kalın) videoya yönelik bir tweet atmış
  '' homeless adamın kocaman bir gönül evi var... ''
  link

  yorum sizin.

  edit:mehmet'in kendisi videonun kurgu olduğunu açıkladı, daha önceden cafede tanışmışlar. evsiz olma ihtimali vardır elbette hala sadece videonun kurgu olduğunu açıkladı.

  edit: hayrettin'in açıklaması
  sevgili arkadaşlar,
  videoda izlediğiniz gibi, mehmet ile tanışıp video çektiğimizde kendisi son derece bilgili bir şekilde evsiz yaşamayı anlatmıştı. sosyal medyada birçok insanın onu oyuncu, beni özel görevli olarak göstermesi, maalesef bizim bilmediğimiz travmasını tetikledi. benim etik olarak yazmayı uygun görmediğim ciddi bir sağlık sorunu varmış, biz de bunu son zamanlarda ki tutum ve davranışlarından farkedip, öğrendik. biz böyle bir sorunu olduğunu farkettiğimiz anda sosyal medyada karalama videoları yapan arkadaş ile irtibata geçip. mehmet'in durumunu anlattık. bu işi durdurmasını rica ettik. ancak bazıları maalesef, prim yapabilecek bir öğe bulunca bırakmak istemiyorlar. durumun bu noktaya gelmesini biz de üzüntü ile takip ediyoruz. arkadaşa attığımız mesajda 'mehmet kendisine yapılan yorumlardan etkilenir ve başına bir şey gelirse, bunun vebalini ödeyebilecek misin' dememize rağmen bu iş bitmedi. mehmet şuan inandığı dünyada, beni ve hikayemizi kendi bildiği gibi yaşamaya devam ediyor. o kendini özel bir ajan, beni başka bir ülkenin casusu sanıyor ve starbucks'da tanışıp, görevi konuştuğumuzu düşünüyor. maalesef bu düşünceleri onun beynine, sosyal medyada goygoy peşinde olan, bilinçsiz insanlar soktu. yaptığım videodaki ile şuanki mehmet arasındaki farkı sanırım aklı başında herkes görüyor. en çok üzüldüğüm, bazı kişilerin, mehmet'in paylaşımlarındaki sağlık sorunlarına takılıp susmak yerine, hala kurgu mu gerçek mi yarışı yapmasında. keşke bu kurgu olsaydı ve mehmet bu halde olmasaydı. mehmet, annesi ile beraber. tüm karalamalara ve prim çalışmalarına rağmen, bir insan hayatı için şuana kadar susmayı tercih ettik. herkesin acilen mehmet ile iletişimi kesmesi ve videolarını izlememesi gerekiyor. tabi bu mümkün değil. vicdanı olan her bireyden, mehmet' in sağlığı için ondan uzak durmasını rica ediyorum.
13 entry daha