• kesinlikle sigaradır.
  • hayvanları sevmemesi.
  • sözlüğe gelip seksist başlıklar açmak.
  • pintilik, ego ( büyük harflerle yazdım), fedakarsızlık ve korkaklık.
  • aldığı borcu geri ödememek, haciz elince tehdit edip arkadan konuşup saldırıp aman lanet olsun çekicem haczi dediğinde yasal olarak kendine ait olan harçları bile karşı tarafa ödetmeye çalışma, annesinin kölesi olması, karımdan dayak yedim diyerek (iftira atarak kendini tırmalamak kaydı ile) şikayette bulunma, evi geçindirmek adına kılını kıpırdatmama, her şeyden şikayet etme, hep sorunlara odaklanıp mızmız mıymıylanma, kurduğu aileye sahip çık(a)mama, kız kardeşin / ablanın kıymetli bebeği olma, dedikodu, arkadan laf konuşma, hayatındaki kadını etrafındaki herkese ezdirme, temizlikçiye evin hanımı olan eşini çekiştirme, temizlikçiye verilen parayı geri isteme, daha sayayım mı? sayarım çünkü :)
  • korkaklık, cimrilik, arsızlık, anacılık
  • paraya tamah,

çocuksu hareket,

kadınsı davranış,

kabalık,

gereksiz ego,

makam mevkii sevdası,

aşırı alkol,

kumar,

kontrolsüz sevgi,

futbol takıntısı,

zorunlu edit : bir maddeyi unuttum. (bkz: nickten kadın sandığı erkeğe yürümesi)
  • sevdiği kadının arkasında duramayacak kadar karakter yoksunu olmasıdır.
  • çok konuşmaktır net. ne o öyle bık bık bık kafam şişiyo üstüne kusasım geliyo yav
  • kendi kendimize, insani tavır ve duyguları cinsiyetlere mal edip, etmediğimiz cinsiyete yasak kıldığımız yeni bir başlık.

erkeğim ve kavga etmekten korkuyorum. insanlar psikopat, ölebilirim falan diye kıvırmayacağım. ağzımın yüzümün dağılmasından da, acı çekmekten de korkuyorum.

üzülünce ya da duygulanınca ağlıyorum. annemin dizlerine yatıp ağlamışlığım var, onu çok özlediğimde kavuşmuşken.

güçsüz olduğum da oluyor, güçlü de hissediyorum. stresle başa çıkamayıp saçma sapan işler de yaptığım oldu, gayet tavrımı koyduğum da.

içinizden geldiği gibi yaşayın gidin işte.

şimdi meriç ilan edebilirsiniz gönül rahatlığıyla.
hesabın var mı? giriş yap