• nazarımda şunlardır:

- para kazandıktan sonra kendini şaşırmaması.
    - gündelik ilişkilerini "bak bunu nasıl götürdüm" tarzında sağda solda anlatmaması.
    - ayrıldıktan sonra facebook-twitter ortamında ya da arkadaş çevresinde nispet havalarına girmemesi.
    - eski ilişkileri hakkında konuşma şekli. bi zamanlar " her şeyim" dediği insanı boklamaması. ne kadar geride kalsa da saygı gösterebilmesi. ki en önemlisi de budur benim için. denk geliyorum bazen arkadaş ortamında. eski sevgilisinin tüm çarşaflarını seriyor ortaya. ben kimim de anlatıyorsun sen bunları bana. bunlardan koşarak uzaklaşmalı.
  • bir kıza tutulup kızın beyaz atlı prensi olmaya çalışmak, akabinde babayı almak. atın ayağının öyle olmadığını farkedip beyaz atlı prensten siyah motosikletli piçe dönüşmek.
  • iş dönüşü karpuz alıp eve gitmesi ve konut kredisi çekmesi. öyle olgunlaştım ki binayı mantolatmak için apartman yöneticisine baskı yapmaya başladım. hatta yakında onu devirip apartman yöneticiliğine adaylığımı koymayı düşünüyorum. şunun bi 4-5 sene öncesi ev arkadaşlarıyla pes atmak için okula gitmeyen bi öğrenciydim lan ben. ne hale geldim :(

yine de olgun erkeklerden hoşlananlara selam ederim.
  • irade. sadece belden aşağı mevzularda değil, her konuda.

bir adam yapması gereken bir şeyi yapmak, veya yapmaması gereken şeyle ilgili kendini tutarak o şeyi yapmamak için kendine söz geçiremiyorsa, olgunluğu falan bırak, saygı duyamıyorum o adama arkadaş. bunu sağlığı için diyet yapmaktan, sigarayı bırakmaya kadar her konuda, her şeye uyarlayabilirsin.
  • zenginse olgundur, fakirse yaşlı.
  • evli olanlarında annesinin anne, eşinin hayat yoldaşı olduğunu bilebilmesidir.
    artık ne demek istediysem, o demek olan unsurdur bu.
  • anlayış..

kızdıgında, sevdindiğinde, küstüğünde, mutluluğunda, kıskandıgında....tum sivri köşelerinin ortaya cıktıgı zamanlarda..seni usulca töprülemeyi beceren o anlayış..
  • genelde erkeğe yaşadığı sırada pek keyif vermeyen unsurlardır bunlar. askerlik yapmak, başından bi evlilik geçmek, bikaç kere terkedilip acı çekmiş olmak veya 30un üstündeki yaşlara geçmiş olmak gibi. ama nedir, bunların bir veya bikaçını geride bırakmış erkek, aynı şeyleri tecrübe ettiği halde ebediyen şımarık çocuk kalacak olan akranları arasından sıyrılmış, olgunlaşmıştır. itinayla kadın kaprisi çeker. hatta çekmez, çünkü ciddiye almaz. süperdir. kendisine de ziyadesiyle faydalı, mutlu bi insandır.
  • sabrı, sükuneti ve anlayışlı tavırları.
  • kıçındaki kılların kadayıf olması.
hesabın var mı? giriş yap