• doğru demiş abla. erkek adam gerçekten küsmez. eskiden erkekler küsmezlerdi. şimdi erkekler küsüyor hatta trip atıyor.
  • en çok dişileri aşağılamaya yarayan aforizmadır.
  • duygusal erkek konuşmaz da, küser de, kırılır da, hatta inanır mısınız yüzüne bile bakmaz.

bunların aradığı ise dışarıda hanzo, it kopuk olacak, evde de söz dinleyecek bir eerrrkek. yalnız o erkeklerin hanzoluğu ileride kendilerine döndükleri zaman da, sosyal medyadan adalet aramaya başlıyorlar.
  • ben küsmem mesela, küfür ederim tamamen eril enerjim var amk.

birazcık kültür falan var da küfürle kalıyoruz yoksa tokadı da basıyorum.

ama amcam tüm sülaleye küstü, büyük amcam ondan için ibinenin teki derken haklıymış demek ki.
  • gay gay hareketler.
  • esra ezmeci dinlerseniz daha çok saçmalık öğrenmek zorunda kalırsınız. bu kadının dedikleri yaparak hayatında ya da ilişkisinde mutlu olan birisi yoktur. bu kadın tuzlu su, bazalı yatak ve paralı erkek gibi kavramları ortaya koymuştur. düşünün artık verdiği tavsiyelerin gerçekliğini...

edit: lisans eğitimi psikoloji olan bir insan olarak inandığım en temel felsefe şudur: erkek de insandır ve onun da duyguları vardır. üzülür, kızar, küser, ağlar her duygusunu ortaya koyar. eğer ki bunları sorun yapan bir partneriniz varsa(tüm bunlar çok aşırı bir şekilde değilse tabiki) burada sorunu kendinizde değil de partnerinizde arayın. ilişkiler iyi gün kötü gün denilerek kurulur. sizin kötü hallerinizi çekemeyen birisi de iyi hallerinizi asla haketmez.
  • küsen erkek dişidir.
    hesabı ödemeyen erkek dişidir.
    kadın küstüğünde yalvarmayan erkek dişidir.
    kadına para vermeyen erkek dişidir.
    kadını her yere araçla ya da fakirse taksiyle götürmeyen erkek dişidir.
    kadın aldatınca affetmeyen erkek dişidir.
    kadın geri gelmek istediğinde kabul etmeyen erkek dişidir.
    ev işlerini yapmayan erkek dişidir.

görüyorsunuz kadınları el üstünde tutacak şeyler yapmıyorsanız dişil enerjiniz yüksektir. siz de dişisinizdir.

bu arada ne kadar ilginç değil mi eşitlik ve saygınlık isteyen kadınların karşıdakini küçültmek için dişi demesi, dişil enerjisi yüksek demesi? dişil enerjisi yüksek erkek olunca ne oluyor?
  • küsmek ne amk bi de trip atalım o olsun.
    böyle yumuşaklıklara gerek yok. varsa hatası karşı tarafa söyleyin, sakinleşmek için geri çekilin :))))
  • ben küserim. hem de çok uzatırım. erkekliğime gelince hanfendiyi teste davet ediyorum.
  • davula tokmakla vursam ve ses dalgaları davulun içinde birbiriyle ilişip kulağıma gelse yine aynı şeyleri duyardım.

nato kafa nato mermer, salak bu kadınlar. erkeğin kızması bağırması çağırması okey demiş. e bunun bir adım ötesi döven erkek zaten. hadi geçtim dövmesin, e bu söylediklerin zaten psikolojik şiddete girmiyor mu? bu kadar beyinsiz olunmaz. kadınlar kimi sevdiklerini gerçekten bilmiyor.

söyledikleri kadınları yeren bir cümle olmasının dışında, erkekler ağlamaz, erkekler şöyledir, böyledir, güçlü görünmelidir, sert olmalıdır kalıbı hala bu örümcek zihinlerde devam ediyor.

e şimdi bu kadın erkek evlat doğuracak diyecek ki erkek dediğin şöyle olmalı, kız çocuk doğuracak diyecek ki bak şöyle erkeklerden hoşlanmalısın.

bazı insanların gerçekten doğum ve yaşam hakkı olmamalı. alıp verdiği oksijen israfından başka bir şey değil.

son olarak,

(bkz: stop making stupid people famous)
hesabın var mı? giriş yap