şükela:  tümü | bugün
  • yuze bakinca, gulumseyince, selam verince, vs. 'ne bakiyosun gerizekali?' minvalinde cevaplarla karsilasan turk erkegi, cozumu gote bakmakta bulmustur, merak degil dogal seleksiyondur. cunku gotler cevap vermez.
  • geniş kalça rahat doğurganlık, dolgun ve yağlı kalça* da bebeğin beyin gelişimine önemli katkı sağladığı için evrimsel bir sebebi vardır.
    çok kasmaya gerek yok yani. göt iyiyse iyidir.
  • bunu merak kelimesi ile açıklamak erkeklere hakarettir.

ulan bi' göt için cinayet işleyecek insanlar var, keh keh. bunu eleştirmek için yahut küçük düşürmek için değil mevzunun hakikatinin merak ile açıklanmasının yetersiz olduğuna inancımdan dolayı söylüyorum.

bir kadının götü güzelse her türlü rağbet görür. rabbim öyle makul görmüş yapacak bir şey yok.

götü güzel olup da evde kalan kız sayısı parası çok olup da sap olan erkek sayısından çok çok azdır. kaynak: çorumlu bilim adamları.
  • diri ve güzel hatlı kalçalar yüksek doğurganlığa işaret eder. erkekler bilinçli olarak bunu bilmese de içgüdüsel olarak bilir ve güzel kalçalı kadınları beğenir.
  • bir sevdadır göt. sarılır uyurum hatta sevişirim onunla.

sağlam squat yapanlar güzel geliştirebilir ancaaak bacaklar roberto carlosa dönerse yokum.

çok büyük olmasına gerek yok. form önemli. ben ince bel, ince bacak ve kavisli göt tercih ediyorum kadında.

meme çok mühim değil. avuç içi kadar mutluluk yeter.
  • neden kaynaklandığını tam olarak anlayamasam da var böyle bir şey. kadın vücudunun çok daha kilit bölgeleri olmasına karşın diğerleri popo kadar merak uyandırmıyor. izlenebilme durumunun rahatlığından belki. kadının da bunun farkında olması, hatta aynı meraka iştirak etmesi... gizli ve derinden bir ortaklık bir işbirliği var aslında. biraz da çocuksu bir şey sanki. bir çeşit özlem olabilir.

edit: hala kimsenin bilmediği bi bilgiymiş gibi sebebi doğurganlık diyenler var. bin kere yazılmış zaten biliyoruz. ihtimal verdiğim bi done değil sadece.
  • gömleği gösteren ütü, kadını gösteren götüdür.
  • işte beklenen caps

--nsfw--

https://i.hizliresim.com/mjqwd0.jpg

--nsfw--

bakmayak mı yani buna anlamadım ki?