• değil aşkı meşki artık selam veresim bile gelmiyor. vermiyorum da çoğu bayana artık. hepsi kendini bir şey sanıyor.
  • beni derinden üzüyor. çok saçma bir yere doğru gidiyoruz arkadaşlar. 300 km öteden sana gelim gelim ne zaman istersen gelim diyen sırtlana gel demedim. sonra ben onun bulunduğu yere gittim. o ailesinin yanında ben de ailemin yanında. evlerimizin arası 10 dk. buluşacaktık iptal oldu. sonra bana tekrar görüşelim demedi. 10 dk mesafede bir hafta boyunca ayrı ayrı uyuduk. görmedim onu görüşmedik. hakkınız yok piç kuruları. hâlâ eski usül seven iyi olmaya çabalayan kızları üzmeye hakkınız yok. hâlâ bir şeylere anlam yükleyen hayata s.kimsonik bakmayan kızları üzmeye hakkınız yok.
  • white mocha bu fiyatlar olduktan sonra bırak sevgiliyi, evden. dışarı çıkmak istemiyor..
  • valla ben flört, sonrasında evlilik isterim her zaman. bu sebepten ötürü hiç "sevgili" yapmadım. ne bir eksiklik, ne bir üzüntü var içimde.
    flört etmek istediğim iki kişi oldu, ret yedim.
    bana yazanlar oldu, kimsenin duygusuyla oynamamak için ilgilenmedim.

hayatımı kurup, ondan sonra bahsettiğim şekil direkt evleneceğim birini isterim ki bulacağıma inancım tam.

insanlar çok tavsiye veriyorlar bana, yok hayatını yaşa, yok gençken sevgilinle gez, toz, takıl, yat vs.

ulan angutlar sizi, ben zaten hayatımı yaşıyorum. kimsenin ilişki yöntemini eleştirmiyorum, yataktan yatağa atlayıp da "evlenecek kadın kalmadı" demiyorum, siz ne hakla beni ezik görüp eleştirebiliyorsunuz? tabii bunu bu sertlikte değil fakat yakın tonda belli edip uyarıyorum.
  • kimine göre yalnızlık, hasta insanın kaçışıdır. kimine göre de, hasta insanlardan kaçıştır...
  • değmeyecek gerek yok o yüzden, değecekse neden olmasın.
  • daha önce birçok kişiyle yiyişmiş cima etmiş, bunların bir bölümü hala belalı-takıntılı olan tiplerle karşılaşmak istemeyen defansif insandır. sırf flört sürecindeki anlamsız kayıp süre ve evliliğe giden yoldaki abuk adetler için bile gerek yok zaten. vurun vurdurun geçin. artık böyle.
  • kadınların instagram hesaplarına bir süre tanık olduktan sonra başıma gelen hadise.
  • tinder'dan sevgili arıyorsan başka ne bekliyorsun ki
  • cinsel devrim ve sonuçları, insanlık için bir felaket oldu.
hesabın var mı? giriş yap