• bence pms bunlara dahil değildir. erkekler bunu kadınlardan çok daha iyi anlıyor, hissediyor ve yaşıyor. iliklerine kadar hem de. daha o döneme girmeden yaklaştığını fark ediyor adamlar. hehehe! :)

(bkz: gel gitlerim var)
  • kadınların sınırsız sevgi talepleri...
  • mango gibi giyim üzerine kurulmuş bilimum dükkanlara girip dakikalarca hatta saatlerce çıkmamak.
  • kadınlar. sadece kadınlar.

*
  • bir konu hakkında kadının sessiz kalıp susması anlayamayacağı şeyler arasındadır. anlasa sesini yükseltmez.
  • kadınların birbirine bok atması.

bence hayatı boyunca hiçbir arkadaşı için "ya mert'in giydiği kota bak. götünü kocaman göstermiş. ahaha!" cümlesini kurmamış bir erkek, 5 cümlesinden biri "aşkım pınar'ın tişörtüne bak. siyah üstüne pembe çizgili ama ayakkabısı kahverengi. hayır onu geçtim, zaten kilolu, bi de gitmiş enine çizgili tişört giymiş. ne alaka yaniiğğ!" minvalinde bir cümle olan bir kadını ve dahi bu konsepti anlayamaz.

ama gene de siyah bir tişörtle kahverengi ayakkabı giyen densiz insanları da kınıyorum. oha ve de çüş yani.*
  • (bkz: #26295511)
  • kadınların yatarken makyajlarını (özellikle göz) temizlememeleri. simsiyah oluyor yastıklar, akıl var mantık var.

birde şey var, belirli bir yaştan sonra bir bebek görmeye durulsun, o anki duygu patlaması. :) (genelleme yapıyorum, her bir birey için geçerli değil elbette.) bir de düğünlerde gelinliğe takılan kurdeleleri de anlamıyorum ben.
  • kadınların da futboldan anlayabileceği.
hesabın var mı? giriş yap