• valla arkadaş belki kendince haklı olabilir bilemem ama doktor mühendis iç mimar yerine bi memur'a veya bi oto tamiricisine veya bi koltuk döşeme ustasının kendisine yaklaşmasına izin verseydi belki farklı olabilirdi
    ( l am memur ) :)
  • kendilerini bulunmaz kumaş sanıyor olmaları yetmezmiş gibi bir de üzerine bizi suçlamaya çalışmaları tam bir fiyasko.

tutturmuşlar efendim neymis biz 30a kadar her haltı yiyormuşuz pü allah belanızı versin lan. vallah billah iftiradır ho.
  • hepsi ıssız adam,
    hepsi ben seni üzerim bebeğim modunda.
    bir zamanlar bu yöntemler iş yapsa da artık dört bir yanımızdasınız beyler.
    ve çok klişesiniz.
  • kadınların kendi tercihlerinin sonucudur. şikayet etmeleri anlamsızdır. benzer durum erkekler için de geçerlidir.
  • başlarda düşünürdüm. amma velakin hemen hemen tüm kızlarda tek gecelik ilişki mantalitesini gördükten sonra artık değer verilecek varlıklar olmadığı kanaatine varıp vurup vurup kenara atıyorum. böyle daha eğlenceli oluyormuş.*
  • alakası yok. tabi ki ciddi ilişkiden kastınız ne bilmiyorum.

bu konuya bence çok genellemeci ve gerçekdışı bir bakış açısı getiriliyor sözlükte. durum bence şu, her insanın birbiriyle yaşayacağı ilişki birbirinden farklı. ama sanki artık insan değil de ilişki tipi seçilip o zorla uygulanmaya çalışıyor.

bu arada ilişki kurmanın kolay bir şey olmaması her açıdan bence pozitif bir gelişme. hangi cinsiyetten olursa olsun artık genellemeden o insan özelinde ilişki dinamiklerine bakmayı her türlü daha mantıklı buluyorum. bu konudan müzdarip insanlara da bunu öneriyorum. ben ciddi ilişki yaşıycam diye ilişkilenmeye başlamak size de zor karşınızdakine de.
  • ilişkiyi ciddi ve ciddi olmayan olarak nitelendirdikten bu yana kurulması imkansız ilişki. ilişki ciddi bir şeymiş eskiden. basitleştirdiniz kızlar kusura bakmayın. gözümüzü açtınız. var kenarda köşede bir iki aptal aşık. ayıklayın onları.
  • sikilmekten vajinası bolu tüneline dönen kadınların ortak sıkıntısı, siz sırf eğlencenize sponsor olsun diye yıllarca kucaktan kucağa, bekar evinden, bekar evine, uygulamalardan, ortamlara akacaksınız. sonra biri çıkacak karşınıza geçmişinizi, karakterinizi görmezden gelip baş tacı yapacak. ne güzel memleket yahu, bu tip sıkıntınız varsa, şöyle bir geçmişinize dönüp bakın, iyi bakın, dikkatli bakın.

aldatılan, yarı yolda bırakılan, kullanılan erkekler çöplüğünde inci ararken, değersizlik daima gölgeniz olacak merak etmeyin.
  • kadın erkek olarak görmüyorum ben bu durumu. günümüzde insanların birbirine tahammülü yok maalesef. eskiden ilişkilerin daha sağlam olmasının nedeni insanlar bi şekilde birbirlerine katlanıyorlardı. şimdilerde " bu benim anamın oğlu değil babamın kızı değil ne diye katlanacağım" düşüncesinde olunuyor genelde. bunun hangisi ne şekilde doğru bilemem. insanlar ne şekilde mutlu hissediyorsa kendini o şekilde ilişki sürdürsünler.
  • kimlere denk geliyorsunuz böyle siz yaa
hesabın var mı? giriş yap