şükela:  tümü | bugün
  • gün geçtikçe artan ve okulların açılmasıyla servis,kamyon ve tırlar sayesinde çekilmez hale gelen trafiktir. normal şartlarda eryaman şaşmaz kavşağını 15 dakikada alırım fakat sabahları artık bu yol neredeyse 45 dakikamı alıyor. eryamandan istanbul yoluna çıkışım neredeyse 30 dakika. hele ki iş yeriniz eskişehir yolu üzerinde ise yandınız. eryamandan armada tarafına tam 1 saatte gidiliyor. belediye sağolsun 5 şerit yolu 2 şeride sığdırmaya çalışınca bir de ek olarak şeridinde sırada beklemeden ileriye kaçıp yolu kesip girmeye çalışan uyanık servisçiler, halk otobüsleri, minibüsler olunca küfür etmemek kavga etmemek çok zor oluyor. pazartesi günleri daha da rezil oluyor. geçen 07.30 da çıkıp işyerime 09.15 de girdim. işim gereği istanbulda da çokça bulunuyorum oradaki trafikle karşılaştırmıyorum tamam ama burası da iş giriş çıkış saatlerinde beter bir hal almaya başladı. toplu taşımayı kulansam o da yaklaşık bir saat 15 dakikayı buluyor. bu sincan eryaman yenikent üçlüsünden çıkıp istanbul yolu yada eskişehir yolu tarafına gideceklere ve bu rezil trafiğe bir çare bulmak lazım.