• fal bakmayı, baktırmayı çok seven ve burçlara inanan yakın bir tanıdığımın görüşü. kendisi eşcinsel değil. ancak reenkarnasyona falan çok meraklı.

ona göre reenkarnasyonun sayısız delili var. çocuk yaşta geçmiş yaşamlarından gerçek olaylar anlatanlardan ibaret değil sadece deliller.

eşcinsel insanların durumunu da bunun kanıtı olarak görüyor. bazı insanlar, geçmiş yaşamlarındaki cinsiyetlerinin etkisinden bu yaşamlarında da çıkamıyorlarmış dediğine göre.

hindistan'da bu yüzden bazı budist rahipler eşcinsellere çok saygı duyarmış. tabii bunları doğrulatmak gerekir.

ancak bu şekilde düşünen çok kişi olduğunu öğrendim. bilhassa ingilizce yayın yapan platformlarda.

şahsen ateist olduğumdan ruhlara ve doğaüstü varlıklara inanmıyorum ancak bir insanın öldükten sonra başka bir canlının bedeninde tekrar benlik kazanmasını engelleyen bilimsel kural nedir, onu da bilmiyorum.
  • tek bir hususu atlayan bilirkişi ulu bilge alimin bilimsel savı.

eşcinsellik karşı cins kimliğine bürünme değil, aynı cins bireylere karşı ilgi duyma durumudur. kişi kendi cinsiyetiyle barışıkken de bu hissi durumu yaşayabilir illa cinsiyetini inkar etmesine gerek yok.
    karşı cinsiyeti benimseme ve yanlış bedende olduğunu düşünme olgusu tamamen farklı.
  • bu mantığa göre şimdiki bedeninde heteroselsüel olan herkes önceki bedenin de eşcinseldi.
hesabın var mı? giriş yap