• vardır böyle bir mutluluk.

eş gittikten sonra, gelsin bekar arkadaşlarla dışarıda bol vakit geçirmeler, 101, batak, veyahut dota gibi bilgisayar oyunları oynamalar, maç izlemeler, merak edilen dizileri, filmleri izlemeler.. hele şu karantina sonrasında eşleri gidecek erkekler ( hele bir de küçük çocuk da var ise ) dokunmayın keyfine. adeta yeryüzünde cenneti yaşamanın karşılığıdır o süre onlar için. müthiş bir reset atma sürecidir.

ama ne demiş teoman '' her güzel şey bitermiş...'' velhasıl bir daha ki gidişe kadar, o günler mumla aranmaya devam eder. o gün gelene kadar whatsapp' ta yazışmaya devam..

edit : ben bekârım arkadaşlar. sadece arkadaşlarım üzerinden edindiğim görüşü yazmak istedim :)
  • eşine sonsuz güvenen, masum ve beyefendi erkektir.
  • mastürbasyon erkekliğin şiarındandır, eşi memlekete gitmese de mecbur bırakıldığı olmuştur. *
    ama vardır böyle bir durum, hiç olmadı biralar alınır, mangala gidilir, akşam maç izlenebilir, halı saha yapılabilir, zevkine 2. el araba bakmaya gideni bile mevcuttur.
  • eşinden bıkmış mutsuz erkektir.
    sırf başka şeyler yüzünden evlidir.
    ulan bu kadar mutsuz isen,
    niye devam ettiriyorsun evliliği.
  • eski halimi hatırlatan ve tebessüm ettiren tespit.
    memlekete değil annesine kısa süreli bir ziyarete gitse bile mutlu olurdum.
    artık bunlara gerek kalmadı komple ayrıldık da daha geniş çaplı mutluluklar yaşayabiliyorum.
  • o es te bekar arkadaşlarıyla buluşmak istiyordur ve yapıyordur da olabilir
  • eşi memlekete gidince ne olur bilmem ama yanında çocuğu götürdüğü zaman büyük boşluk oluyor. keyfi olmaz insanın, minnoşun kıyafetlerini koklar. kimine keyifli gelir, kimine eziyet.
  • muhtemelen yanlış bir evlilik yapmış erkeğin kısa süreli mutluluğu. oysaki doğru kişiyle evlenseydi daha mutlu olabilirdi. erkek arkadaşlarıyla mangal yapmak, dota vs oynamak evliyken yapılamıyorsa sıkıntıdır. evlenince kişisel sınırlarını eriten, biz olmak yolunda kendi bireyselliğini kaybeden kadın erkek farketmez herkes bu ufak mutluluğu yer yer tadabilir. kendinin farkında olmayan insanlar biz olmayı başabilir mi, bu da tartışılır.
  • çamaşır makinası kullanmayı öğrenen adam mutluluğu
hesabın var mı? giriş yap